Суддя

Суддя постер

Суддя

Назва: Суддя / The Judge
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Девід Добкін
Актори: Роберт Дауні мол., Роберт Дюволл
Тривалість: 02:22:00

Короткий опис: В успішоного і аторитетного адвоката на ім’я Хенк помирає мати. Він повинен їхати в рідне містечко на похорон. Містечко з яким у головного героя виникають не найкращі асоціації. Усі родичі і хворий батько-адвокат чекають на Хенка. Життя повертається так, що синові доводиться захищати свого батька, якого підозрюють у вбивстві. Чи витримає головний герой це суворе випробування, адже потрібно задіяти весь свій талант і потенціал, розуміючи, що від тебе залежить доля і життя рідної і дорогої тобі людини. Запрошуємо дивитися фільм Суддя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Успішний молодий адвокат одного ранок отримує страшну звістку – йому повідомляють, що його мати мертва, і днями відбудуться похорони і йому необхідно приїхати. Після довгої дороги адвокат приїжджає в рідне містечко, у якому вже почалася похоронна процесія. У ході бесіди він дізнається ще більш шокуючу новину, справа в тому що головним підозрюваним у вбивстві, виявляється його рідний батько, який займає значну посаду – судді.

Молодий адвокат починає своє розслідування і дізнається, що його батько був багатьом ненависний, і навіть більше того. Головний герой береться захищати батька в суді. Фільм Суддя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Суддя (2014) онлайн українською


загрузка...