Стус

Фільм Стус (2019) онлайн дивитися

Стус

Назва: Стус
Рік: 2019
Жанр: Драма, Біографія
Режисер: Роман Бровко
Актори: Дмитро Ярошенко, Діана Розовлян
Дата виходу (в Україні): 28.02.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Драматичний фільм «Стус» – стрічка українського виробництва, режисером якої став Роман Бровко. Проект як переможець пітчингу від Держкіно отримав 50% фінансове забезпечення – 19 млн 264,5 гривень. Зйомки фільму розпочалися наприкінці квітня, а кінопрокат заплановано на кінець лютого. Спочатку стрічку планували назвали «Птах душі», саме так називалася остання збірка віршів

Мало яке кіно може похвалитися скандалом навколо себе ще до виходу на великі екрани. Справа в тому, що за попереднім сценарієм у стрічці мала бути сцена з Віктором Медведчуком, на той час “адвокатом” Стуса, а нині українським політиком і кумом Путіна. Проте наприкінці літа один із акторів доніс до широкої публіки інформацію, що цю сцену за вказівкою самого Медведчука вирізали зі сценарію. Активісти і деякі політики наполягли на тому, щоб сцену все-таки зняли, на що відповіли згодою творці фільму. Якою вона вийшла і яким у ній постане сам Медведчук стане відомо 28 лютого 2019 року.

Як уже зрозуміло з самої назви, стрічка розповідає про життя поета-шістдесятника, борця за Україну Василя Стуса. Творці постаралися зобразити не так забронзовілу ікону, як живу людину мистецтва, батька, друга, чоловіка. Звісно без громадської діяльності не обійдеться, зокрема, відомо, що на глядачів чекає відома сцена у кінотеатрі на прем’єрі «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. Фільм Стус онлайн дивитися на КіноНаХаті.

 

Фільм Стус (2019) онлайн дивитися


загрузка...