Стів Джобс

Стів Джобс онлайн українською дивитися постер

Стів Джобс

Назва: Стів Джобс / Steve Jobs
Рік: 2015
Жанр: Драма, Біографія
Режисер: Денні Бойл
Актори: Майкл Фассбендер, Сет Роген, Кейт Вінслет та ін.
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Біографічна кінострічка, знята режисером Денні Бойлом, заснована на книзі спогадів, опублікованій Волтером Айзексоном.

Сюжет фільму фокусує увагу глядачів на трьох основних подіях, що назавжди змінили долю співзасновника компанії «Apple». Саме ці періоди життя Джобса стануть відправними точками для своєрідної подорожі в часі. Разом з виконавцем головної ролі Майклом Фассбендером глядач пройде непростий шлях до успіху, який підняв корпорацію на вершину світу високих технологій. Запрошуємо дивитися Стів Джобс онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Крім самого Стіва Джобса, у картині приділяється увага й іншим значущим персонам, які зробили свій внесок у розвиток і формування «яблучного» бренду. Зокрема, не забутий Стів Возняк, якого в цій версії екранізації грає Сет Роген. Взаємовідносини між друзями-партнерами завжди були непростими. Сам Джобс залишався войовничим бунтарем навіть у ті роки, коли його доходи почали обчислюватися цифрами з безліччю нулів. Але все ж і йому доводилося втихомирювати гординю заради спільної справи.

Успішно стартувавши з запуском комп’ютера, що отримав ім’я «Macintosh», Джобс отримав не тільки славу, але і можливість займатися улюбленою справою, отримуючи пристойний дохід. На його думку, саме з презентації «Mac» почався відлік великої ери комп’ютерних технологій. Але, створюючи компанію «Apple», він ніяк не припускав, що покине її через всього декілька років – більше того, буде вигнаний рішенням ради директорів, щоб з тріумфом повернутися десятиліття опісля.

Втім, і в ці роки Джобс не сидів без діла. Створена ним компанія успішно розробляла операційні системи для ПК і надалі стала одним з підрозділів «Apple», влившись у неї з революційною розробкою «MAC OS X». Але й на цьому невгамовний геній не зупинився, поклавши початок епосі сучасних ґаджетів, компактних мобільних пристроїв, які піднесли комфорт використання інформаційних технологій на зовсім інший рівень. Так хто ж він – скромний чоловік у чорній водолазці, який назавжди змінив цей світ? Фільм Стів Джобс онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Стів Джобс (2015) онлайн українською


загрузка...