Список Шиндлера

Список Шиндлера онлайн

Список Шиндлера

Назва: Список Шиндлера / Schindler’s List
Рік: 1993
Жанр: Драма
Режисер: Стівен Спілберг
Актори: Лайам Нісон, Бен Кінґслі, Ральф Файнс
Тривалість: 03:07:00
Мова: Українська

Короткий опис: Військово-драматичний фільм Стівена Спілберга оповідає історію про Оскара Шиндлера, якому вдалося врятувати сотні євреїв від загибелі. У часи Другої світової війни геноцид євреїв набрав жахливих масштабів. У той нелегкий час Шиндлер був підприємцем промислової фабрики з виробництва металевих виробів. У якості робітників на виробництво він наймав євреїв, давав хабарі, викуповуючи їх з таборів. Кожен день для Шиндлера міг стати останнім. Запрошуємо на перегляд фільму “Список Шиндлера” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Історична драма режисера Стівена Спілберга “Список Шиндлера” роповідає про німецького бізнесмена Оскара Шиндлера, який у часи Другої Світової війни врятував понад тисячу життів польських євреїв. Він найняв цих людей працювати на свою фабрику, чим вберіг їх від вірної смерті в концтаборах. Дії фільму відбуваються в Кракові, куди прибув Оскар для організації роботи фабрики з виробництва емальованих виробів. Шиндлер так само швидко знаходить необхідну суму грошей у польських євреїв багатіїв і наймає на роботу бідних євреїв, які були вигнані в гетто.

Однак, незабаром в місто приїжджає офіцер СС Амон Гет, який дає розпорядження, щоб усіх євреїв з концтаборів переправили до Аушвіц для подальшого знищення. Оскар, будучи добре знайомий з Гетом, за великий хабар домовляється, щоб його людей не чіпали і складає список робітників фабрики. Цей список надалі отримав назву Список Шиндлера, список врятованих людей.

Фільм Список Шиндлера удостоєний 7 нагород премії Оскар, 7 нагород премії BAFTA, 3 нагород премії Золотий Глобус, 1 нагороди премії Греммі, а також безліч інших номінацій. Цікаво, що режисер фільму Стівен Спілберг відмовився від гонорару за фільм, вважаючи цю пропозицію неетичною. Фільм Список Шиндлера онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (4: 5.00)
Loading...