Список Шиндлера

Список Шиндлера онлайн

Список Шиндлера

Назва: Список Шиндлера / Schindler’s List
Рік: 1993
Жанр: Драма
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Лайам Нісон, Бен Кінґслі, Ральф Файнс
Тривалість: 03:15:00

Короткий опис: Військово-драматичний фільм «Список Шиндлера» Стівена Спілберга розповідає історію про Оскара Шиндлера, якому вдалося врятувати сотні євреїв від загибелі.

У часи Другої світової війни геноцид євреїв набрав жахливих масштабів. У той нелегкий час Шиндлер був підприємцем промислової фабрики з виробництва металевих виробів. У якості робітників на виробництво він наймав євреїв, давав хабарі, викуповуючи їх з таборів. Кожен день для Шиндлера міг стати останнім. Запрошуємо дивитися Список Шиндлера онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історична драма режисера Стівена Спілберга “Список Шиндлера” роповідає про німецького бізнесмена Оскара Шиндлера, який у часи Другої Світової війни врятував понад тисячу життів польських євреїв. Він найняв цих людей працювати на свою фабрику, чим вберіг їх від вірної смерті в концтаборах. Дії фільму відбуваються в Кракові, куди прибув Оскар для організації роботи фабрики з виробництва емальованих виробів. Шиндлер так само швидко знаходить необхідну суму грошей у польських євреїв багатіїв і наймає на роботу бідних євреїв, які були вигнані в ґетто.

Однак, незабаром в місто приїжджає офіцер СС Амон Гет, який дає розпорядження, щоб усіх євреїв з концтаборів переправили до Аушвіц для подальшого знищення. Оскар, будучи добре знайомий з Гетом, за великий хабар домовляється, щоб його людей не чіпали і складає список робітників фабрики. Цей список надалі отримав назву Список Шиндлера, список врятованих людей.

Фільм Список Шиндлера удостоєний 7 нагород премії Оскар, 7 нагород премії BAFTA, 3 нагород премії Золотий Глобус, 1 нагороди премії Греммі, а також безліч інших номінацій. Цікаво, що режисер фільму Стівен Спілберг відмовився від гонорару за фільм, вважаючи цю пропозицію неетичною. Фільм Список Шиндлера онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Список Шиндлера (1993) онлайн українською


загрузка...

Віталій
2018-01-21 20:26:53
Дуже зворушливий фільм
Владислав Юрченко
2018-02-03 23:13:16
Я дуже вражений фільмом.