Спілка мертвих поетів

Спілка мертвих поетів постер

Спілка мертвих поетів

Назва: Спілка мертвих поетів / Товариство мертвих поетів / Dead Poets Society
Рік: 1989
Жанр: Драма
Режисер: Пітер Вір
Актори: Робін Вільямс, Роберт Шон Леонард, Ітан Гоук, Джош Чарльз та ін.
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Сюжет художнього фільму розповідає про закриту школу для хлопців, де підлітків навчають не тільки різним дисциплінам, а й шануванню традицій і строгості культури. У цей консервативний, манірний коледж приходить новий викладач англійської мови та літератури Джон Кітінґ. Однак, студенти стикаються з незвичайним методом викладання нового вчителя, який сильно відрізняється від застарілого методу його колег. Джон Кітінґ пропонує своїм студентам читання різних збірок з літератури, писати вірші і навіть проводить заняття на вулиці, що приводить в шок колег.

Кітінґ хоче не просто ознайомити учнів з літературою, а хоче, щоб кожен перейнявся тим чи іншим твором. Він присвячує хлопців у таїну літературного клубу під назвою Спілка мертвих поетів, вчить своїх студентів жити на повну, дихати на повні груди, відстоювати свою думку і не піддаватися чужому впливу. Відкривши для себе дивовижний світ поезії і літератури, такий новий цікавий і вільний світ, студенти починають усвідомлювати, чого вони хочуть і змінюють своє життя. Запрошуємо дивитися Товариство мертвих поетів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Учні престижної американської академії для юнаків – молоді люди, яким багато чому належить навчитися. Перед ними відкриваються блискучі перспективи: після випуску з академії кожен студент продовжить навчання в університеті і займе гідне місце в суспільстві. Тільки ось головні герої не особливо раді перебуванню в своїй Альма-Матер: навчання нудна й одноманітна, а вчителям абсолютно не цікаві студенти та їхні проблеми.

Втім, один з них явно виділяється з натовпу вчителів – це містер Кітінґ, який в перший же день нового навчального року підкорив хлопців своїми незвичайними методами викладання і непідробним інтересом до учнів. З його подачі хлопці відкрили в собі любов до поезії і життя, яка, як нагадав їм Кітінґ, скороминуща і пролітає дуже швидко, щоб її можна було витрачати на дурниці. Колись Кітінґ сам навчався в цій академії і разом зі своїми товаришами полягав у «Товаристві мертвих поетів», і тепер герої відроджують цю своєрідну традицію. Попереду у них довга дорога, в якій об руку з хвилюючими відкриттями йдуть і печалі. Фільм Товариство мертвих поетів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Спілка мертвих поетів (1989) онлайн українською


загрузка...