Спецвипуск опівночі

Спецвипуск опівночі онлайн українською скачати/дивитися постер

Спецвипуск опівночі

Назва: Спецвипуск опівночі / Midnight Special
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Джефф Ніколс
Актори: Адам Драйвер, Джоел Едгертон, Кірстен Данст та ін.
Тривалість: 01:52:00
Мова: Російська

Короткий опис: Науково-фантастична драма «Спецвипуск опівночі» розповідає про подружню пару, яка мріє стати батьками і відчайдушно бореться за сімейне щастя. Проблема змушує їх вдатися до допомоги лікарів, але прогресивна медицина виявляється безсила. Коли у подружжя опускаються руки, трапляється диво. Чоловік з дружиною навіть не підозрюють, які випробування їм приготувала доля, адже на світ з’явиться особливий, обдарований хлопчик. Запрошуємо на перегляд Спецвипуск опівночі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Подружжя вже давно мріяло про поповнення у родині, але медики остаточно дали невтішний прогноз. Та все ж у родину прийшло щастя: на світ народився син, якого люблячі мати і батько обожнювали. Все б було добре, але з часом батьки почали помічати, що з їхнім сином відбуваються дивні речі. Виявилося, що маленький хлопчик має величезну силу і унікальні здібності, які звичайним людям не властиві. Чоловік і дружина дуже сильно стурбовані і навіть перебувають у паніці, адже хлопчик може нашкодити оточуючим людям, сам того не бажаючи.

Батьки ніяк не були готові до подібної ситуації, але потрібно щось вирішувати і робити це якомога швидше, інакше незабаром хлопчиком займуться агенти секретних служб. Довго думаючи, батьки все ж прийшли до спільного рішення: батько повинен відвезти дитину якомога далі від будинку. Там їхню родину ніхто не знає, а їхній страшний секрет тим паче нікому не відомий. Однак, щоб дістатися до безпечного місця потрібно багато часу, адже шлях не близький. У дорозі на родину чекають багато перешкод і несподіваних випробувань. Фільм Спецвипуск опівночі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...