Спецвипуск опівночі

Спецвипуск опівночі онлайн українською скачати/дивитися постер

Спецвипуск опівночі

Назва: Спецвипуск опівночі / Midnight Special
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Джефф Ніколс
Актори: Адам Драйвер, Джоел Едгертон, Кірстен Данст
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Науково-фантастична драма «Спецвипуск опівночі» розповідає про подружню пару, яка мріє стати батьками і відчайдушно бореться за сімейне щастя. Проблема змушує їх вдатися до допомоги лікарів, але прогресивна медицина виявляється безсила. Коли у подружжя опускаються руки, трапляється диво. Чоловік з дружиною навіть не підозрюють, які випробування їм приготувала доля, адже на світ з’явиться особливий, обдарований хлопчик. Запрошуємо дивитися Спецвипуск опівночі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Подружжя вже давно мріяло про поповнення у родині, але медики остаточно дали невтішний прогноз. Та все ж у родину прийшло щастя: на світ народився син, якого люблячі мати і батько обожнювали. Все б було добре, але з часом батьки почали помічати, що з їхнім сином відбуваються дивні речі. Виявилося, що маленький хлопчик має величезну силу і унікальні здібності, які звичайним людям не властиві. Чоловік і дружина дуже сильно стурбовані і навіть перебувають у паніці, адже хлопчик може нашкодити оточуючим людям, сам того не бажаючи.

Батьки ніяк не були готові до подібної ситуації, але потрібно щось вирішувати і робити це якомога швидше, інакше незабаром хлопчиком займуться агенти секретних служб. Довго думаючи, батьки все ж прийшли до спільного рішення: батько повинен відвезти дитину якомога далі від будинку. Там їхню родину ніхто не знає, а їхній страшний секрет тим паче нікому не відомий. Однак, щоб дістатися до безпечного місця потрібно багато часу, адже шлях не близький. У дорозі на родину чекають багато перешкод і несподіваних випробувань. Фільм Спецвипуск опівночі онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Спецвипуск опівночі (2016) онлайн дивитися


загрузка...