Славні хлопці

Славні хлопці онлайн

Славні хлопці

Назва: Славні хлопці / Goodfellas
Рік: 1990
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Мартін Скорсезе
Актори: Роберт Де Ніро, Рей Ліотта, Джо Пеші
Тривалість: 02:25:00

Короткий опис: Кримінальний трилер режисера Мартіна Скорсезе “Круті хлопці” оповідає про життя Генрі Хілла, який мріяв стати гангстером і домігся своєї мети. З дитинства він був захоплений і воістину поважав світ гангстерів, їх владу і величезні гроші. Він не бачить перешкод для себе і в ранньому віці починає ступати на стежку криміналу, що приводить його в такій бажаний світ гангстерів. Запрошуємо дивитися Славні хлопці онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Генрі Хілл ріс в бідному районі і з самого дитинства бачив перед собою тільки один приклад, гідний, на його думку, наслідування – гангстерів. Бандити завжди були добре одягнені і не відчували нестачі в грошах, у той час як сам Генрі і його родина були обмежені в коштах. Немає нічого дивного в тому, що Генрі, подорослішавши, опинився втягнутим в кримінальний світ. З часом він просувається вгору, виконуючи все більш важливі і відповідальні завдання.

Пол Сісеро, місцевий авторитет, звертає увагу на Генрі і зводить його з двома іншими бандитами – місцевою легендою Джиммі Конуей і з Томмі Де Віто, своїм протеже . Незабаром ці троє починають працювати разом, і Генрі стає справжнім гангстером. У результаті грамотної операції, проведеної поліцейськими, і він, і Пол Сісеро, і ще пара бандитів відправляються за грати. Вийшовши на свободу, Генрі взявся за старе, але незабаром йому і його товаришам доведеться пізнати виворіт кримінального життя – завжди є небезпека, що за довгі роки роботи в числі близьких людей з’явилися вороги. Фільм Славні хлопці онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Славні хлопці (1990) онлайн українською


загрузка...