Сім самураїв

Сім самураїв онлайн

Сім самураїв

Назва: Сім самураїв / Seven Samurai
Рік: 1954
Жанр: Драма
Режисер: Акіра Куросава
Актори: Тошіро Міфуне, Такаші Шімура, Кейко Цушіма та ін.
Тривалість: 03:27:00
Мова: Українська

Короткий опис: Події відбуваються в Японії XVI століття. Йде громадянська війна, що супроводжується мародерством і рекетом. Сім самураїв об’єднують нечисленне населення села у боротьбі з розбійниками. Незважаючи на реалістичність і нещадність у подачі матеріалу, картина пронизана високою поетикою і ліризмом, життєстверджуючим розумінням і людяністю. Цей фільм став у буквальному сенсі культовим для кінематографістів усього світу. Запрошуємо на перегляд фільму “Сім самураїв” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дії художнього фільму режисера Акіри Куросави відбуваються в XVI столітті в Японії. По всій території країні орудують банди розбійників, обкрадаючи села і відбираючи у селян урожай. Жителі одного села дізнаються, що на їхнє поселення готується напад банди, яка відніме весь зібраний урожай ячменю. Щоб протистояти мародерам і захистити село, жителі наймають вільних воїнів, які готові працювати за їжу.

Посланці села знаходять самурая Камбея Сімада, який погоджується допомогти простим селянам і збирає загін з таких же вільних воїнів, як він. Сім самураїв навчають жителів села військовій справі і всіляко допомагають зміцнити оборону, навіть оточити поселення частоколом. Протистояння селян і самураїв проти банди голодних, озброєних розбійників буде не легким. Фільм “Сім самураїв” онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3 2
 


загрузка...