Шеф Адам Джонс

Шеф Адам Джонс онлайн українською дивитися постер

Шеф Адам Джонс

Назва: Шеф Адам Джонс / Burnt
Рік: 2015
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Джон Веллс
Актори: Бредлі Купер, Сієна Міллер, Омар Сай, Ума Турман та ін.
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: У центрі сюжету – Адам Джонс, у минулому знаменитий шеф-кухар. Колись він, закоханий у свою справу, відкрив власний ресторан у Парижі. Заклад мав всі шанси на успіх, але шкідлива звичка Адама згубила його прямо на піку слави. Ресторан понизили в рейтингу до двох зірок і репутація відомого шеф-кухаря істотно постраждала.

Вчасно схаменувшись, Адам вирішує не здаватися і повернути собі колишню славу. Зібравши нову команду, він перебудовує лондонський ресторан, сподіваючись отримати для нього почесні три зірки. Попереду – нелегкий бій за нове визнання, але справжніх професіоналів не лякають такі труднощі, адже майстру своєї справи будь-яке випробування по силі. Запрошуємо дивитися Шеф Адам Джонс онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Відома істина «слава і успіх швидкоплинні» особисто знайома Адаму Джонсу. Ще недавно Адам був успішним шеф-кухарем, від його страв були в захваті навіть найбільш скрупульозні критики. А тепер він опустився на дно, через свої згубні звички.

І коли, здавалося б, життя йде під укіс, головний герой вчасно береться за розум. Попереду його чекає грандіозне відкриття кращого ресторану. Адам розуміє, що здаватися не варто, а потрібно в найкоротші терміни зібрати команду, яка буде складатися з кращих кухарів і кулінарних ремісників, щоб знову його ресторан був відомий на всю країну і за її межами.

Шеф відправляється в Лондон, де проводить відбір кухарів. Кулінарних майстрів чекає непроста робота – повернути Адаму втрачену зірку і славу. Фільм Шеф Адам Джонс онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Шеф Адам Джонс (2015) онлайн українською


загрузка...