Щоденник пам’яті

Щоденник пам'яті онлайн українською

Щоденник пам’яті

Назва: Щоденник пам’яті / The Notebook
Рік: 2004
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Нік Кассаветіс
Актори: Райян Ґослінґ, Рейчел МакАдамс та ін.
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Адаптація однойменного роману Ніколаса Спарка. Історія кохання, що охоплює майже півстоліття, про яку повідав старий щоденник.

Ной і Еллі познайомилися напередодні Другої світової та пристрасно закохалися одне в одного. Між ними встали соціальні відмінності – багата аристократка і простий бідний хлопець, на думку батьків дівчини, не повинні були бути разом. Це, а також початок війни, розлучили закоханих. Через роки у кожного вже своя доля, і здається, що від колишнього кохання залишилися лише спогади. Запрошуємо дивитися Щоденник пам’яті онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія кохання довжиною в життя, прочитана літнім чоловіком зі старого щоденника, жінці, яка живе в будинку для літніх людей.

Між хлопцем і дівчиною з абсолютно різних соціальних прошарків суспільства виникає кохання. Еллі і Ной провели разом ціле літо, і все було б чудово, якби батьки дівчат не були проти їхніх стосунків і не посприяли їхній розлуці. Проте навіть перебуваючи за сотні кілометрів один від одного, вони продовжували підтримувати стосунки, але це тривало недовго, оскільки їх розлучила Друга Світова Війна, а їй протистояти вже набагато складніше.

Минуло багато років. Війна закінчилася, Еллі заручилася з дуже багатим молодим бізнесменом, а Ной так і залишився один, наодинці з собою і своєю пам’яттю. Він жив у дуже старому будинку, який він ще Еллі обіцяв відреставрувати. Напередодні перед весіллям Еллі побачила статтю в газеті про цей будинок і Ноя, і її почуття здається спалахнули знову і з ще більшою силою. Забувши про свого нареченого, Еллі помчала до Ноя у надії повернути їхні почуття і вирішити долю їхнього кохання. Фільм Щоденник пам’яті онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Щоденник пам’яті (2004) онлайн дивитись


загрузка...