Серена

Серена постер

Серена

Назва: Серена / Serena
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Сюзанна Бір
Актори: Дженніфер Лоуренс, Бредлі Купер
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Події відбуваються на початку ХХ століття. Джордж Пембертон недавно одружився на красуні Серені. Все сімейство переїжджає у віддалений район Північної Кароліни, багатий своїми лісами. Джордж планує відкрити лісозаготівельну компанію, і Серена не тільки підтримує його, але і сама планує досить ризиковані кроки, спрямовані на розвиток сімейного бізнесу.

Але несподівано її радісний настрій затьмарює жахлива новина – Серена ніколи не зможе народити дитину. Про це з часом дізнається і Джордж. З часом він починає зраджувати дружині, а незабаром стає батьком байстрюка. Відчай доводить Серену до того, що вона вирішується на вбивство немовляти. Запрошуємо дивитися фільм Серена онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Тонка і цікава драма, дія якої розгортається на початку минулого століття, змусить багатьох глядачів абсолютно по-новому поглянути на талант Дженіфер Лоуренс. У центрі сюжету молода пара, яка збирається почати свій бізнес. Як це часто буває, амбіції чоловіка завжди підтримує його не менш амбіційна дружина на ім’я Серена. Найбільше дівчина мріє про те, щоб завести повноцінну сім’ю і народити дитину. Ось тільки новина про власне безпліддя застає її зненацька.

Тепер Серені доведеться жити по-новому, шукати будь-які способи набуття сенсу свого існування. Додатково на дівчину тисне той факт, що у її чоловіка є позашлюбний син, якому відійде все, що вони нажили разом після смерті. Убита горем Серена вирішує вбити хлопчика, і тільки в цьому і бачить сенс свого майбутнього життя. Фільм Серена онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Серена (2014) онлайн українською


загрузка...