Сен-Лоран. Стиль це я

Святий Лоран. Страсті великого кутюр’є постер

Святий Лоран. Страсті великого кутюр’є

Назва: Сен-Лоран. Стиль це я / Святий Лоран. Страсті великого кутюр’є / Saint Laurent
Рік: 2013
Жанр: Драма
Режисер: Бертран Бонелло
Актори: Гаспар Ул’єль, Жеремі Реньє, Луї Гаррель
Тривалість: 02:24:00

Короткий опис: Біографічна драма знаменитого французького режисера Бертрана Бонелло, знайомого шанувальникам інтелектуального кіно за картинами. Фільм переносить глядача в 1960-ті, щоб розповісти історію успіху молодого модельєра і запропонувати насолодитися яскравою атмосферою минулої епохи. Ів Сен-Лоран часто відчував одночасно і захоплення від безперервної низки власних успіхів, і розпач від безупинного і зазвичай безплідного пошуку нового сенсу життя і гострого натхнення. Але він мав унікальний дар – вміти кожну секунду свого життя прожити неймовірно красиво, достойно і, головне, стильно. Запрошуємо дивитися Сен-Лоран: Стиль це я онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Париж, кінець 1960 років. Сюжет кінокартини розгортається навколо одного кутюр’є з Франції. Після смерті Крістіана Діора Ів Сен Лорен змушений стати важливим персонажем серед модного суспільства. У той час, коли він був ще маловідомим його призначили керувати важливими будинками моди.

В 1958 році йому виповнився 21 рік. Свого бізнес-партнера він зустрів на початку кар’єри. Через кілька років спільної праці, роман між ними переростає у вельми бурхливі стосунки. Безліч людей із заздрістю і зневагою ставилися до молодого дизайнера. У ті часи більшість відомих критиків не визнавали його таланту і прогнозували крах його старанням. Йому дали лише один шанс, єдину можливість, показ мод. Цей шанс він використав з максимальною віддачею для себе, тим самим змусивши суспільство звернути на себе увагу. Фільм Сен-Лоран: Стиль це я онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Сен-Лоран: Стиль це я (2013) онлайн українською


загрузка...