Щоденник баскетболіста

Щоденник баскетболіста онлайн українською

Щоденник баскетболіста

Назва: Щоденник баскетболіста / The Basketball Diaries
Рік: 1995
Жанр: Драма
Режисер: Скотт Келверт
Актори: Леонардо ДіКапріо, Лоррейн Бракко, Марк Волберґ
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Якщо тобі всього шістнадцять років, життя відкриває все нові можливості та спокуси. Як утриматися на тій межі, яка відділяє захопливу гру від падіння і деградації?

Джим Керрол живе наповну – вчиться в школі, грає в свою улюблену гру – баскетбол, пише непогані вірші. Але йому цього мало, хочеться додати ще більше яскравих фарб в своє існування, випробувати нові емоції. Виявляється, це так просто – треба всього лише прийняти наркотики. Запрошуємо дивитися Щоденник баскетболіста онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальна драма знята за мотивами біографічного роману Джима Керролла і зачіпає таку важливу для багатьох поколінь тему, як наркозалежність молоді.Шістнадцятирічний підліток Джим разом з друзями грає в шкільній баскетбольній команді і подає великі надії на майбутнє. Він не тільки хороший гравець, але ще і талановитий поет.

Підлітковий максималізм не знає меж. Підлітки впевнені, що потрібно перепробувати в цьому житті все і причому якомога раніше. Разом з друзями Джим балується наркотиками, але пустощі переростає в залежність, а вона веде до різних великих неприємностей.

Стрічка показує життя наркоманів з позиції натуралізму, без особливих прикрас і завуальованих реалій. Режисер показав падіння і деградацію підлітків так, як це є насправді, з приниженнями, жорстокістю, аморальністю та іншими атрибутами покидьків суспільства. Фільм Щоденник баскетболіста онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Щоденник баскетболіста (1995) онлайн українською


загрузка...