Щасливого Різдва

Щасливого Різдва онлайн

Щасливого Різдва

Назва: Щасливого Різдва / Joyeux Noël
Рік: 2005
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Крістіан Каріон
Актори: Даніель Брюль, Дайан Крюгер, Бенно Фюрманн
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: У Переддень Різдва відбувається багато дивовижних речей, але найнесподіваніше різдвяне диво зробили герої фільму «Щасливого Різдва».

1 серпня 1914 року – дата оголошення Німеччиною війни Російській Імперії, яка вважається початком Першої Світової війни. У результаті цієї війни перестали існувати кілька імперій, а прості люди, що потрапили в військову м’ясорубку як гарматне м’ясо, гинули тисячами. До кінця 1914 року, у Німеччині в районі села Іпр був фронт з французами і англійцями. У різдвяну ніч, три солдата з різних ворогуючих сторін, вийшли на нейтральну смугу і уклали перемир’я, сподіваючись, що весь цей жах військових днів закінчиться напередодні святого свята. Запрошуємо дивитися Щасливого Різдва онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ніяка холоднокровна війна не зможе змусити людей відмовитися від свята. Ніякі бої не встануть на шляху віри. І різнопланові герої драматичного фільму відчули це.

Священик з суворої Шотландії, тенор з войовничої Німеччини і лейтенант з благородної Франції навіть уявити не могли, як звичайне Різдво змінить і їх самих і тих, хто опинився в його переддень з ними поруч. Герої опиняються на незвичайному святі. Що може бути незвичайного в набридлому святі? А те, яка компанія стає вашою родиною на цей час. Для них, наприклад, сім’єю стає спонтанне і несподіване об’єднання абсолютно різних людей. І немає вже ворогів і союзників, час зупинено. Є просто люди (німці, французи і англійці) і їх вікова віра в припущення, що свято об’єднує. Ні зброї, залишені окопи, забуті бойові снаряди. Лише рукостискання і тепло-душевні слова. Усе може статися у свято. Особливо, якщо свято цей – Різдво. Фільм Щасливого Різдва онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щасливого Різдва (2005) онлайн українською


загрузка...