Саллі

Фільм Саллі онлайн

Саллі

Назва: Саллі / Sully
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Том Генкс, Аарон Екхарт
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Випадок, що стався, став відомий як «чудо на Гудзоні» – аеробус А-320, ледь вилетівши з аеропорту Нью-Йорка, був змушений сісти на річку прямо в центрі міста, після того як e двигун потрапили птахи. Найвища майстерність пілота, помножена на його завидну мужність, врятували 150 пасажирів лайнера, які до останньої секунди польоту не підозрювали, у наскільки небезпечну ситуацію вони потрапили.

Незважаючи на виявлену чоловіком безпрецедентну майстерність, почалося розслідування, яке загрожувало поставити під удар бездоганну кар’єру і репутацію Чеслі Салленберґера. Запрошуємо дивитися Саллі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка, створений на основі справжніх подій, розповідає про штатний рейсі «Нью-Йорк – Північна Кароліна». При зльоті літаку не пощастило зіткнутися зі зграєю птахів, що спровокувало відмову обох двигунів. Оцінивши ситуацію як критичну, капітану Чеслі «Саллі» Салленберґу довелося прийняти рішення посадити літак на річку Ґудзон.

До цього випадку в історії були відомі тільки три аналогічні посадки літака на воду без летальних наслідків. Але капітану з його багатотисячним нальотом це вдалося. Він зміг врятувати 155 осіб. Але проблеми з цієї хвилини тільки починаються. Адже чиновники авіакомпанії почали шукати в житті Саллі гріхи, підозрюючи його у пияцтві, депресіях, сварках з дружиною. Йому загрожує відсторонення від улюбленої роботи, багатомільйонний позов від компанії-власника. Головний герой, переживаючи жах ситуації знову і знову, починає сумніватися у собі, може, це дійсно він був єдиною небезпекою на даному борту. Фільм Саллі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Саллі (2016) онлайн українською


загрузка...