Реквієм за мрією

Реквієм за мрією онлайн українською

Реквієм за мрією

Назва: Реквієм за мрією / Requiem for a Dream
Рік: 2000
Жанр: Драма
Режисер: Даррен Аронофскі
Актори: Джаред Лето, Дженіфер Конеллі, Марлон Ваянс та ін.
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Літня вдова Сара веде самотнє життя у своїй квартирі. Її головне захоплення – перегляд телевізійних програм, якими Сара частково компенсує зневага з боку Гарольда, її єдиного сина. Сара мріє взяти участь у записі телепрограми, і одного разу їй надходить така пропозиція.

Вона вирішує з’явитися на телебаченні у всій красі і відправляється до лікаря, який призначає їй таблетки, до складу яких входять амфетаміни. Гарольд зауважує, що ліки впливають на її поведінку, і радить Сарі припинити приймати таблетки. Гарольд чудово знає, про що говорить: він – наркоман зі стажем, і наркотики є джерелом основного доходу для нього і його найкращого друга Тайлера. Тайлер і Гарольд купують дози, розбавляють їх і перепродують, таким чином отримуючи солідний прибуток. На свою частину доходу Гарольд має намір коли-небудь відкрити модний магазин для своєї дівчини Меріон, яка мріє працювати дизайнером. У кожного є своя мрія, але мрії – ніщо порівняно з наркотичною залежністю. Запрошуємо дивитися Реквієм за мрією онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця гостросюжетна драма відноситься до ряду унікальних фільмів, які можна або полюбити, або заперечувати в принципі. Сюжетна лінія триває протягом трьох пір року, протягом яких швидко і тотально руйнується життя чотирьох головних героїв: матері, сина з його дівчиною і його друга. Їхнє життя прирекла на загибель залежність до наркотиків.

Кінострічка доносить до глядача розуміння того, наскільки багато каменів лежить на шляху до людської мрії. Варто трохи оступитися і ви вже опинитеся на шляху саморуйнування. Одним з таких каменів, звичайно ж, є наркотики. Упевнений, що переглянувши цей фільм ви хоч на мить але задумаєтеся, а чи варто? Адже життя дається одне і воно не настільки жахливе, щоб, не спробувавши дійти до вершини своєї гори, пустити його під укіс. Фільм Реквієм за мрією онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Реквієм за мрією (2000) онлайн українською


загрузка...