Рейс

Фільм Рейс онлайн дивитися українською

Рейс

Назва: Рейс / Flight
Рік: 2012
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Дензел Вашингтон, Келлі Райллі
Тривалість: 02:19:00

Короткий опис: Фільм «Рейс» заснований на реальних подіях і розповідає про досвідченого пілота Вітакера.

Головний герой зумів посадити пасажирський літак у важкій, майже безнадійній ситуації і тим самим врятував життя десятків людей. До Вітакера негайно приходить слава – усі навколо віддають данину його подвигу, професіоналізму і мужності. Однак, розслідування надзвичайної ситуації виявляє факти, які швидко перетворюють льотчика з героя на головного підозрюваного в катастрофі.

Стрічка була позитивно оцінена кінокритиками і удостоєна 2-х номінацій на найпрестижнішу кінонагороду «Оскар»: за кращу чоловічу роль і кращий оригінальний сценарій. Запрошуємо дивитися Рейс онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті драматичного фільму режисера Роберта Змекіса пілот з багаторічним стажем роботи Віп Вітакер відправляється у черговий рейс. Лайнер, на борту якого 102 людини вдало злітає в небо, але, на превеликий жаль, політ тривав недовго. Літак виявляється несправним, але Вітакеру вдається хоч якось здійснити аварійну посадку. Більшість пасажирів вижило, але шестеро загинули на місці аварії.

Прокинувшись на лікарняному ліжку Віп не може згадати про те, що трапилося, але для країни він національний герой, який зумів посадити літак а аварійний ситуації. Однак, у ході розслідування того, що сталося, спливають все нові подробиці, а деякі факти ставлять під сумнів героїзм пілота і навіть загрожують йому тюремним ув’язненням з максимальною мірою покарання. Фільм Рейс онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рейс (2012) онлайн дивитися українською


загрузка...