Рашьомон

Рашьомон онлайн

Рашьомон

Назва: Рашьомон / Rashômon
Рік: 1950
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Акіра Куросава
Актори: Тошіро Міфуне, Мачіко Кьо та ін.
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Стрічку Акіро Куросави, яка була удостоєна безлічі нагород, визнали однією з кращих фільмів в історії кіно. Вона, у свій час, відкрила європейцям новий світ в кінематографі – японське кіно.

У лісі скоєно злочин: розбійник напав на самурая, на очах у нього зґвалтував його дружину і після вбив його самого. На суді свідчення розбійника, дружини самурая і викликаного духу самурая виглядають правдоподібними, але зовсім різними. Не сходиться з трьома версіями і розповідь дроворуба, присутнього на місці злочину. Питання в тому – а чи існує взагалі об’єктивну думку про події, що сталися? Запрошуємо дивитися фільм Рашьомон онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії кримінального детективу режисера Акіри Куросави відбуваються в древній Японії. В один дощовий день під напівзруйнованими воротами Расемон сидять троє незнайомців: священик, дроворуб, що став свідком вбивства, і простий селянин. Вони чекають, коли закінчиться проливний дощ і вдумуються в історію про судовий процес, розказану дроворубом. У лісі був убитий самурай, а його дружина була згвалтована.

На суді йде розгляд і розглядаються показання обвинуваченого і трьох свідків жахливої ​​події. Чотири історії, чотири абсолютно різні версії події. У кожного своя правда, яка абсолютно не проливає світло на те, хто ж винен у скоєному? Фільм Рашьомон онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Рашьомон (1950) онлайн українською


загрузка...