Пуститися берега

Пуститися берега постер

Пуститися берега

Назва: Пуститися берега / Breaking Bad
Рік: 2008-2013
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Адам Бернштейн
Актори: Брайан Кренстон, Аарон Пол
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: Волтер Вайт – пересічний учитель хімії у школі. Життя головного героя явно не відповідає міркам американської мрії: дві малооплачувані роботи, начальник – падло, машина – дешева, грошей як завжди не вистачає, його син – інвалід, з дружиною, яка тримає його під каблуком, стосунки холодні. Останньою каплею стає рак, який діагностували у Волтера.

Звичайно, у такій ситуації людина просто ламається або смиренно чекає на смерть. Але Волтер вирішує підпільно виготовляти синтетичні наркотики, і забезпечити сім’ю грошима, поки він ще живий. Для збуту товару він привертає до себе в помічники свого колишнього учня – дрібного наркодилера Джессі Пінкмена. Мріючи стати багатим і впливовим наркоділком, Джессі із завзяттям береться за справу. Запрошуємо дивитися Пуститися берега онлайн всі серії та сезони на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Краще подзвоніть Солу тут онлайн українською

Повний опис
Дія кримінального серіалу розгортається в найбільшому місті штату Нью-Мексико – Альбукерке. Головний герой Волтер Вайт – п’ятдесятирічний шкільний учитель хімії, якому лікарі ставлять невтішний діагноз – рак легенів на останній стадії. Дізнавшись про свій діагноз, і враховуючи важке фінансове становище своєї родини, Волтер приймає рішення зайнятися виробництвом метамфетаміну – дуже сильної наркотичної речовини, з метою подальшого його продажу. Заручившись підтримкою свого колишнього учня Джессі Пінкмена, який вже займався виготовленням цього наркотику, Вайт бере собі псевдонім Гайзенберг, і налагоджує ціле виробництво. Серіал Пуститися берега онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пуститися берега 1 сезон онлайн


 

Пуститися берега 2 сезон онлайн


 

Пуститися берега 3 сезон онлайн


 

Пуститися берега 4 сезон онлайн


 

Пуститися берега 5 сезон онлайн


загрузка...

Den Root
2018-07-08 08:03:23
який баран так переклав назву???? Що це значить? Доколи люди не знаючі українську будуть перекладати і озвучувати фільми ????????????
Admin
2018-07-08 18:12:33
Пуститися берега - усталене словосполучення. В принципі, якщо читали українську класику, то мали б зустрічати такий вислів і без проблем його зрозуміти.
Василь
2018-09-10 13:11:53
Нормальний переклад. Класний серіал!