Прихована краса

Прихована краса онлайн українською

Прихована краса

Назва: Прихована краса / Collateral Beauty
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Девід Френкел
Актори: Вілл Сміт, Кіра Найтлі, Кейт Вінслет, Едвард Нортон
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Він віддав кілька років роботи в рекламному нью-йоркському агентстві, заслуживши повагу колег і заохочення керівництва. У головного героя не було ніяких приводів для песимізму – вдалася не тільки кар’єра, а й особисте життя. Проте одного дня одразу все, чим він пишався і жив, покотилося у прірву – чоловік втратив найдорожчих для нього людей.

Біль втрати виявився сильнішою самовладання, і недавній улюбленець долі став відгороджуватися від життя, перетворюючись на відлюдника. Друзі та співробітники не можуть змиритися з тим, що відбувається і придумують план порятунку «потопаючого», у який у найбільш невідповідний момент втрутиться його величність випадок. Запрошуємо дивитися Прихована краса онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Говард – успішна людина, яка працює у рекламному бізнесі, серед колег він користувався любов’ю і повагою. Одначе після особистої трагедії життя змінилося – він втратив цікавість до всього. Його постійно мучили депресії, на роботі він просто дивився в одну точку, не приймаючи рішень, на вулиці просто йшов дивлячись лише під ноги.

Колеги по роботі стали турбуватися за життя Говарда, розуміючи, що такий стан може призвести до сумних наслідків. Вони дізналися, що існує дуже нетрадиційний метод лікування такого стану – потрібно змусити людину відчути смак колишнього життя. Колеги самі розробили, як їм здавалося, ідеальний план, як змусити Говарда повернутися у реальне життя. І незабаром цей метод справді почав працювати, тільки мав абсолютно непередбачуваний ефект – друзі Говарда розраховували на інше. Фільм Прихована краса онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Прихована краса (2016) онлайн українською дивитись


загрузка...

Юлія Корсун
2018-04-09 18:17:40
Фільм важкий, але однозначно вартий перегляду, бо багатьом з нас знайомий біль утрати...але не всі можуть з цим впоратись і жити далі.