Пролітаючи над гніздом зозулі

Пролітаючи над гніздом зозулі онлайн

Пролітаючи над гніздом зозулі

Назва: Пролітаючи над гніздом зозулі / One Flew Over the Cuckoo’s Nest
Рік: 1975
Жанр: Драма
Режисер: Мілош Форман
Актори: Джек Ніколсон, Денні Де Віто та ін.
Тривалість: 02:14:00

Короткий опис: Якщо не хочеш сидіти у в’язниці, то можна прикинутися божевільним. Так і вчинив герой цього відомого фільму. Злочинця-бунтаря направляють до психіатричної клініки, де він знайомиться з тамтешніми мешканцями. Він бачить, що там встановлені суворі порядки і потрібно їх точне виконання. Це викликало у нього протест і він по-своєму починає лікувати пацієнтів. Починається протистояння з жорстоким персоналом лікарні. Запрошуємо дивитися Пролітаючи над гніздом зозулі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Драматичний фільм Пролітаючи над гніздом зозулі розповідає історію злочинця Рендл Патріка Макмерфі, який симулював божевілля, щоб не відбувати термін у в’язниці . Його відправляють до психіатричної клініки, де панує суворий режим і всім управляє владна старша медсестра Мілдред Ретчед.

Нудні сірі будні клініки Макмерфі розбавляє своїми витівками, організовуючи азартні ігри, повстання з приводу перегляду фінальної гри чемпіонату з бейсболу і навіть самовільний вихід на риболовлю. Він навмисно намагається вивести з себе сувору медсестру Ретчед, але розуміючи, що може залишитися в психлікарні надовго, вирішується на втечу. Фільм Пролітаючи над гніздом зозулі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пролітаючи над гніздом зозулі (1975) онлайн українською


загрузка...