Пролітаючи над гніздом зозулі

Пролітаючи над гніздом зозулі онлайн

Пролітаючи над гніздом зозулі

Назва: Пролітаючи над гніздом зозулі / One Flew Over the Cuckoo’s Nest
Рік: 1975
Жанр: Драма
Режисер: Мілош Форман
Актори: Джек Ніколсон, Денні Де Віто та ін.
Тривалість: 02:14:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.6 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Якщо не хочеш сидіти у в’язниці, то можна прикинутися божевільним. Так і вчинив герой цього відомого фільму. Злочинця-бунтаря направляють до психіатричної клініки, де він знайомиться з тамтешніми мешканцями. Він бачить, що там встановлені суворі порядки і потрібно їх точне виконання. Це викликало у нього протест і він по-своєму починає лікувати пацієнтів. Починається протистояння з жорстоким персоналом лікарні. Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму “Пролітаючи над гніздом зозулі” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Драматичний фільм Пролітаючи над гніздом зозулі розповідає історію злочинця Рендл Патріка Макмерфі, який симулював божевілля, щоб не відбувати термін у в’язниці . Його відправляють до психіатричної клініки, де панує суворий режим і всім управляє владна старша медсестра Мілдред Ретчед.

Нудні сірі будні клініки Макмерфі розбавляє своїми витівками, організовуючи азартні ігри, повстання з приводу перегляду фінальної гри чемпіонату з бейсболу і навіть самовільний вихід на риболовлю. Він навмисно намагається вивести з себе сувору медсестру Ретчед, але розуміючи, що може залишитися в психлікарні надовго, вирішується на втечу. Фільм “Пролітаючи над гніздом зозулі” онлайн українською можна дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Пролітаючи над гніздом зозулі українською: .avi (2.6 GB, torrent, Ukr)


загрузка...