Поводир

Поводир постер

Поводир

Назва: Поводир / The Guide
Рік: 2014
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Олесь Санін
Актори: Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Джамала
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Це вже не перший український фільм, який заслуговує на увагу. Його однозначно хочеться рекомендувати до перегляду всім, хто вважає себе українцем. У стрічці показана Україна тридцятих років минулого століття. Майкл Шемрок, талановитий інженер із США, приїжджає до Харкова з сином, щоб допомогти однодумцям будувати соціалізм.

Американець безнадійно закохується в Ольгу Левицьку – актрису театру, до якої давно не байдужий червоний комісар. До Майкла потрапляють секретні документи, через що його вбивають на очах у сина. За хлопчиком починається гонитва, від якої його рятує сліпий кобзар. Так, він стає поводирем. Сторінки української історії того часу дуже драматичні, наповнені підлістю і зрадою. Однак, останні акорди фільму дають нам зрозуміти, що чиста душа – безсмертна. Запрошуємо дивитися Поводир онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія починається з того, як в Україну в 30-ті роки ХХ століття приїжджає інженер Майкл Шемрок разом зі своїм сином Пітером. Він один з небагатьох американців, який симпатизував комуністичним ідеям і всім серцем хотів будувати соціалізм. Таким чином інженер приїжджає до Харкова. Там він знайомиться з українською актрисою Ольгою Левицькою, до якої довгий час уже приглядається червоний комісар з впливовими зв’язками. Майкл теж закохався в Ольгу, яка відповідає йому взаємністю.

Тим часом через американця хочуть передати секретні матеріали про репресії, які готуються в Україні. Радянські спецслужби змушені вбити Майкла. Синові Шемрока вдається врятуватися від переслідувачів, і в цьому йому допомагає сліпий кобзар. Не маючи жодних шансів вижити в іншій країні без батька, у хлопчика не залишається вибору, як стати поводирем кобзаря. Їхня подорож буде повна небезпечних пригод, які відбуватимуться на тлі жахливих подій 30-х років. Голодомор, радянська номенклатура, руйнування людських доль і злидні, все це переживуть головні герої. Український кінофільм Поводир онлайн дивитися в хорошій якості HD 1080p 720p на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Поводир (2014) онлайн дивитися


загрузка...