Повернення у блакитну лагуну

Повернення у блакитну лагуну онлайн українською

Повернення у блакитну лагуну

Назва: Повернення у блакитну лагуну / Return to the Blue Lagoon
Рік: 1991
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Вільям Ґрем
Актори: Міла Йовович, Браян Краузе, Ліза Пелікан та ін.
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Романтична мелодрама «Повернення в Блакитну лагуну» знята кінорежисером Вілльямом Ґремом у 1991 році. Екранізація однойменного роману «Сади Бога» письменника Генрі Де-Вер Стекпула. Кінокартина є продовженням мелодрами «Блакитна лагуна» 1980 року.

У романтичному фільмі мова йде про сина героїв попередньої частини і про дочку загиблої пасажирки з корабля, що пропливав повз. З ранніх років Річард і Ліллі навчилися видобувати для себе їжу на безлюдному острові. Час летить швидко, усе йде своєю чергою, але одного разу біля берегів острова кидає якір людина з цивілізації. Запрошуємо дивитися Повернення у блакитну лагуну онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Закохана пара Річард і Еммелін помирають, але їхній маленький син вижив. Човен у відкритому океані натикається на корабель. Малюка забирає на виховання жінка, у якої є маленька дочка Лілі. Вона називає хлопчика Річардом і виховує, як рідного сина.

Однак, корабельна аварія повертає Річарда на рідний острів, а разом з ним там опиняється Лілі та її мати.Через кілька років жінка помирає від лихоманки і діти залишаються наодинці. Але Лілі і Річард багато чому навчилися у матері, тому, подолавши страх, вони цілком нормально продовжують свою на безлюдному острові. Вони ростуть як брат і сестра, люблять один одного і захищають від будь-якої небезпеки.

Перетворившись у чоловіка і жінку, Лілі і Річард пізнають інший вид любові. Одного разу до острова підходить корабель і ідилія закоханих порушується людьми з цивілізованого світу. Фільм Блакитна лагуна 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Блакитна лагуна 2 онлайн українською


загрузка...