Посвячений

Фільм Посвячений (2014) онлайн дивитися українською

Посвячений

Назва: Посвячений / Хранитель / Втаємничений / The Giver
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Драма
Режисер: Філліп Нойс
Актори: Брентон Туейтс, Меріл Стріп, Джефф Бріджес
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Екранізація утопічного роману письменниці Лоїс Лоурі. Фільм розповідає про футуристичний світі, де люди позбулися не лише вічних проблем – хвороб і злочинності, соціальної та расової ворожнечі, а й від звичайних, простих задоволень, емоцій, а заодно і від любові.

12-річний Джонас стає Хранителем спогадів і за допомогою мудрого наставника починає осягати всю складність людських почуттів і емоцій, поступово усвідомлюючи, яку високу ціну потрібно платити за те, щоб жити по-справжньому повноцінним життям. Запрошуємо дивитися фільм Посвячений онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чи могли б ми коли-небудь уявити, що утопічні ідеї письменників фантастів збулися, і майбутнє занурилося у світ без пам’яті, почуттів та емоцій? Це просунута цивілізація, у якій немає воєн і насильства. Усе навколо одноманітно і сіро, оскільки усім навколо до цього немає діла.

Існує людина, якого називають Ґівером і він єдиний є Хранителем вічної пам’яті, яку він може передати лише наступному Хранителю. Для ролі послідовника Ґівера, правлячою Радою призначається юний хлопчик на ім’я Джонас. Чи зможе 12-ти річна дитина змиритися з новими знаннями і приборкати свої почуття? Це складний шлях, який йому потрібно пройти. Фільм Посвячений онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Посвячений (2014) онлайн українською


загрузка...