Порятунок містера Бенкса

Порятунок містера Бенкса постер

Порятунок містера Бенкса

Назва: Порятунок містера Бенкса / Saving Mr. Banks
Рік: 2013
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Джон Лі Хенкок
Актори: Том Хенкс, Емма Томпсон, Колін Фаррелл та ін.
Тривалість: 02:06:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм розповідає про ті труднощі, з якими довелося зіткнутися Діснею в його прагненні отримати права на екранізацію казки. А саме, про його спроби домовитися з безкомпромісною британською письменницею, яка не має абсолютно ніякого наміру дозволити доторкнутися до її чарівному твору бездушній машині Голлівуду.

Лише в 1961 році вона погодилася приїхати в Лос-Анджелес, щоб ближче познайомитися з планами Діснея по кіноадаптації книги. Озброївшись ескізами та чудовою музикою від кращих американських композиторів, Дісней починає що є сил вмовляти письменницю, але колюча авторка не здається. Всі спроби героя провалюються, Треверс не йде ні на які вмовляння. Здається, що мрія перенести на екран чарівну історію так і залишиться мрією. Запрошуємо на перегляд фільму “Порятунок містера Бенкса” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Захоплива і повчальна розповідь про те, як знаменитий Волт Дісней домагався прав на екранізацію «Мері Поппінс». Виявляється, саме ця казка Памели Треверс була найулюбленішою у маленьких донечок Діснея. Природно, він пообіцяв своїм дітям, що обов’язково зніме для них мультфільм за цією книгою. Але Дісней навіть у страшних кошмарах не міг собі уявити, що на цю затію у нього піде майже чверть століття.

Дісней озвучив Треверс свою ідею і очікував швидкої згоди, але британська письменниця опинилася незговірливою і вельми норовливою ​​дамою. Вона була впевнена, що Голлівуд просто-напросто перекрутить її уявлення про Мері Поппінс. Тільки на початку шістдесятих років минулого століття авторка погодилася на переговори і провідала Волта Діснея в Лос-Анджелесі. Протягом двох тижнів геніальний аніматор перед суворою Треверс «скакав зайчиком». Він продемонстрував ескізи, які вже були готові, намагався привернути увагу Памели дивовижною музикою, возив норовливу англійку в Діснейленд – загалом, робив все можливе для того, щоб та погодилася. Фільм “Порятунок містера Бенкса” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...