Помпеї

Помпеї постер

Помпеї

Назва: Помпеї / Pompeii
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Драма, Історичний
Режисер: Пол У. С. Андерсон
Актори: Емелі Браунінг, Кіт Харінгтон, Кері-Енн Мосс та ін.
Тривалість: 01:45:00
Мова: Українська

Короткий опис: Історія, про яку розповідає фільм «Помпеї», розгортається в дні, коли сталося руйнівне виверження вулкана Везувій, яке стало причиною знищення давньоримського міста Помпеї. Головний герой картини, раб, пливе на кораблі, що прямує до Неаполя. Він повинен врятувати жінку, яку він кохає, і свого кращого друга, гладіатора, який опинився в пастці всередині міської арени. Запрошуємо на перегляд фільму “Помпеї” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Головного героя картини звуть Мілон. Він ніколи не знав, що таке свобода, тому що був народжений в сім’ї рабів. З дитячих років він прислуговував своїм господарям і мріяв про те, що оного прекрасного дня його життя зміниться.

Мілон по вуха закоханий в Касію – прекрасну дочку свого корисливого господаря. Головний герой сподівається, що одного разу він стане вільним і зможе одружитися зі своєю коханою. Але її батько вирішує видати дочку за багатого римського сенатора. А Мілона відправляють в Неаполь, тому він тепер належить новому господарю. Коли земля починає здригатися, а Везувій – вивергати в небо вогняну лаву, Мілону вдається втекти і повернутися в Помпеї, де залишилася Касія. Головний герой хоче врятувати свою кохану. Фільм “Помпеї” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...