Покійник

Покійник онлайн дивитися українською постер

Покійник

Назва: Мрець / Покійник / Dead Man
Рік: 1995
Жанр: Драма, Вестерн
Режисер: Джим Джармуш
Актори: Джонні Депп, Ґарі Фармер, Мілі Евітал, Кріспін Ґловер та ін.
Тривалість: 02:01:00
Мова: Українська [Три Крапки]

Короткий опис: Фільм «Покійник» розповідає історію скромного бухгалтера з Клівленда Вільяма Блейка. За короткий час Вільям втратив усіх своїх близьких людей, у нього не стало батьків, і кохана дівчина кинула його.

Тепер йому нічого втрачати, і Вільям приймає рішення змінити своє життя. Він розпродає все, що у нього є і вирушає на роботу в одне із містечок Дикого Заходу. Однак, місце бухгалтера на заводі, на яке він так розраховував, виявилося зайняте і герой опиняється в дуже делікатному становищі: без роботи, без житла, і до того ж в чужому місті. Чи зможе боязкий Вільям здолати обставини, або вони як завжди візьмуть гору над ним? Запрошуємо дивитися безкоштовно Покійник/Мрець онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дія художнього фільму відбувається в другій половині XIX століття. Молодий бухгалтер Вільям Блейк вирушає в подорож по Дикому Заходу після смерті своїх батьків. На останні гроші він купив квиток у місто Машин, де на нього чекає робота на металургійному заводі. Але по приїзду, Вільям дізнається, що на його місце вже взяли людину. У засмучених почуттях він йде до місцевого бару, де отримує кулю в груди від ревнивого коханця продавщиці квітів. Рятуючись від переслідувачів в лісі, Вільям стикається з індіанцем на ім’я Ніхто, який, дізнавшись ім’я хлопця, помилково приймає його за померлого поета Вільяма Блейка.

Вірші поета давно подобаються Ніхто і він вирішує допомогти мерцеві повернутися в світ духів, де йому і місце. За Вільямом женеться зграя досвідчених вбивць на чолі з кровожерливим і психічно нездоровим мисливцем за головами Коулом Вілсоном. Попереду Блейка і Ніхто чекають незвичайні пригоди, зустрічі з дивними людьми, а також таємниче перевтілення хлопця, який відкрив свою справжню сутність. Фільм Покійник онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...