Поганий Санта

Поганий Санта постер

Поганий Санта

Назва: Поганий Санта / Bad Santa
Рік: 2003
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Террі Цвіґофф
Актори: Біллі Боб Тортон, Тоні Кокс, Бретт Келлі, Лорен Ґрем та ін.
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Комедія розповідає про кримінальників, доля яких змінилася в різдвяний вечір. Алкоголік і невдаха Віллі нещодавно звільнився з в’язниці. Йому терміново потрібні гроші, він зі своїм дружком Маркусом вирішує пограбувати універмаг у різдвяну ніч. Для цього він влаштовується працювати в універмаг Санта Клаусом, його завдання – саджати собі на коліно дітей, яких за день набирається сила-силенна, та вислуховувати їхні бажання. Однак головна мета Віллі – дочекатися різдвяного вечора, щоб разом з Маркусом проникнути до універмагу та пограбувати його. Усе йде гладко, поки йому не зустрічається хлопчик, який по справжньому повірив, що перед ним Санта Клаус. Запрошуємо дивитися Поганий Санта онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Віллі – алкоголік, матюкливий ведмежатник зі стажем, який встиг за своє життя сходити за ґрати і розвинути прямо-таки згубну любов до алкоголю і доступним жінкам. І якщо самого Віллі такий спосіб життя цілком влаштовує, то його напарник Маркус дотримується іншої точки зору: наплювацьке ставлення приятеля до «роботи» може їм обом вийти боком.

Справа в тому, що Віллі і Маркус ось уже кілька років провертають одну і ту ж просту, але дієву схему пограбування: в сезон зимових свят вони наймаються працювати у великий торговий центр в якості Санта-Клауса і його помічника-ельфа, грабують своїх роботодавців і змиваються з грошима. Головне – ладнати з дітьми і пристойно поводитися, щоб не викликати зайвих підозр ні у роботодавця, ні у відвідувачів торгового центру. Проблема в тому, що Віллі терпіти не може дітей та діловий етикет, і його новий роботодавець від цього не в захваті. Зате в захваті, схоже, випадкові знайомі, появі яких Віллі і зовсім не радий: дивний хлопчик, явно потребує друга, і нова знайома, яка відчуває до Санта-Клаусів дивну любов. Фільм Поганий Санта онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Поганий Санта (2003) онлайн українською


загрузка...