Почати знову

Почати знову постер

Почати знову

Назва: Почати знову / Begin again
Рік: 2013
Жанр: Драма, Мелодрама, Комедія
Режисер: Джон Карні
Актори: Кіра Найтлі, Марк Руффало та ін.
Тривалість: 01:44:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм розповідає про дівчину на ім’я Грета, яка разом зі своїм давнім другом приїжджає в Нью-Йорк, щоб продовжити займатися музикою. Однак друг кидає її заради перспективного сольного проекту, залишаючи колишню подругу самостійно займатися своєю долею.

Грета засмучена, але її становище змінюється на краще, коли на неї, яка співає в барі, натикається музичний продюсер Ден. З цього моменту вони, перебуваючи десь між дружбою і любов’ю до музики, будуть створювати власні акорди, захоплюючи серця людей навколо них. Розповідь про цю пару – доказ, що кожна велика історія має свій власний саундтрек. Запрошуємо на перегляд Почати знову онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Головні герої фільму – молоді виконавці Гретта і Дейв. Вони не тільки складали музику разом, але також були коханцями. Однак, коли Дейв вирішила підписати контракт з відомою студією, він одразу кидає дівчину. Він вважає, що Гретта перешкодить йому в музичній кар’єрі.

Тепер Гретта змушена заробляти собі на життя, виступаючи в невеликих барах Мангеттена. Одного разу на одному такому виступі вона зустрічає Дена, музичного продюсера, у якого кар’єра складається невдалим чином. Ден зміг розгледіти в дівчині талант, тому вирішив зайнятися її розкруткою. Незабаром у них зав’язується роман. Фільм Почати знову українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...