Плем’я

Плем'я постер

Плем’я

Назва: Плем’я / The Tribe
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Мирослав Слабошпицький
Актори: Григорій Фесенко, Яна Новікова, Ярослав Білецький, Іван Тишко та ін.
Тривалість: 02:12:00
Мова: Мова жестів

Короткий опис: Головний герой кінострічки Мирослава Слабошпицького Сергій опиняється у спеціалізованому інтернаті для людей з поганим слухом, де знаходиться кримінальна компанія, іменована “Плем’я”. Він прагне зайняти гідне місце в ієрархії цієї школи і стає учасником кількох пограбувань. І тут він зустрічає Анну – одна з наложниць “смотрящего” – і закохується в неї. Йому нічого не залишається, окрім як порушити закони племені.

Драма показує всі особисті якості людини, демонструє, як впливає на особистість суспільство, як діє і чим керується герой, коли опиняється в безвихідному становищі. Запрошуємо дивитися фільм Плем’я онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм розповідає про молодого глухонімого хлопця на ім’я Сергій. Він завжди вчився з нормальними хлопцями, у нього була своя компанія. І тут так несподівано 11 клас Сергій повинен закінчити в спеціалізованій школі-інтернаті для глухонімих. Цей навчальний заклад знаходиться на околиці Києва і всі міфи, які розповідали при вступі виявилися брехливими.

Говорили, що вихованцям там добре, що викладачі звертають на дітей особливу увагу і тим самим дають їм можливість відволіктися від проблем, обумовлених їх фізичним даним. Насправді ж виявилося зовсім навпаки, вчителі, думаючи, що діти нічого не розуміють, не приділяли їм належної уваги. А обіцяне працевлаштування після закінчення школи, ніхто навіть не думав організовувати. Обіцяли допомогти з адаптацією до життя в інтернаті, а вийшло зовсім інакше, тільки психіку порушили. Як же знайти своє місце головному героєві в таких жорстких умовах, у яких не кожен хлопець вистоїть? Що ж зробити і якими психологічними і фізичними методами користуватися для досягнення мети? Кінофільм Плем’я онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Матеріл надано для ознайомлення. Любиш Українське – купуй Українське.

Фільм Плем’я (2014) онлайн українською


загрузка...