Підводний човен

Підводний човен постер

Підводний човен

Назва: Підводний човен [режисерська версія] / Das Boot
Рік: 1981
Жанр: Бойовик, Драма
Режисер: Вольфганг Петерсен
Актори: Юрген Прохнов, Херберт Гренмейер
Тривалість: 03:28:00

Короткий опис: Художній фільм – драматичний бойовик Вольфганга Петерсона про Другу світову війну, заснований на мемуарах німецького письменника Лотара-Гюнтера Букхайма, який служив на війні кореспондентом і зробив один з походів на цьому човні. «К-19», «Глибина» – відомі кінофільми про підводні човни різних країн, але жодна кінострічка не описує так повно всі ті глибини страху, відчаю і надії, у яких побував підводний човен у ції картині Вольфганга Петерсена.

1941 рік. Німецький підводний човен в Атлантичний океан. Екіпаж ще не здогадується про те, що попереду їх чекає пекло і ніякої надії на порятунок. Запрошуємо дивитися Підводний човен онлайн на цьому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події історичної драми відбуваються в 1941 році під час Другої Світової війни. У ті далекі часи Німеччина зрозуміла, що атака вантажних суден, що прямують до Британії, зробить країну безпорадною. Але британці розробляли засоби захисту від таких нападів, вчені та військові конструктори винаходили нові глибинні бомби і радари. Сюжет фільму розповідає про німецький підводний човен, екіпаж якого був відправлений на патрулювання Атлантичного океану з метою перехоплення транспортних суден, що рухаються до Британії.

Екіпаж це єдиний організм, молоді хлопці під керівництвом досвідченого капітана субмарини. Ця підводка їх тимчасовий будинок, їх зброя проти ворогів, але також може виявитися гробницею, яка стане останнім притулком на великій глибині. Йде війна, екіпаж розуміє, що буде складно, попереду лише бої і страшні випробування, але ніхто не думав, що цей підводний човен принесе стільки жаху і страху. Фільм Підводний човен онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Підводний човен (1981) онлайн українською


загрузка...