Підпільна імперія

Підпільна імперія постер

Підпільна імперія

Назва: Підпільна імперія / Boardwalk Empire
Рік: 2010-2014
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Тімоті Ван Паттен, Аллен Култер
Актори: Стів Бушемі, Майкл Пітт, Тодд Фредерікс та ін.
Тривалість: ~ 55 хв.

Короткий опис: Драматичний серіал знятий за мотивами однойменного роману Нельсона Джонса. Продюсером картини виступив сам Мартін Скорсезе, який є корифеєм подібного жанру. Сюжет грунтується на подіях, що відбуваються в Антлантік-сіті в 20-і роки. Головним героєм виступає одночасно і головний лиходій міста Накі Томпсон, злочинець і політик, для якого не існує законів. Гангстери, красиві жінки, приголомшлива музика і точно передана атмосфера Америки в 20-ті роки, зробили серіал дуже захопливим. Запрошуємо дивитися серіал Підпільна імперія онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет серіалу розгортається в 20-ті роки ХХ століття в Атлантик-Сіті, штат Нью-Джерсі і оповідає про життя впливових гангстерів, що займаються контрабандою алкогольної продукції. Міський скарбник – для звичайних людей, місцевий мафіозі- для вузького кола, Єнох «Накі» Томпсон займається нелегальним бізнесом, один з яких – торгівля алкоголем.

Він швидко зметикував, що уряд США скоро введе закон про повну заборону продажу алкогольної продукції і в силу вступить Вісімнадцята поправка до Конституції, а продаючи алкоголь під час Сухого закону він зможе отримати величезний прибуток. Однак, не тільки світлу голову Томпсона відвідала така блискуча ідея. Таку ж підпільну імперію збираються збудувати ватажки мафіозних угруповань Чикаго і Нью-Йорка. Між гангстерами починається справжня війна за володіння і реалізацію підпільної продукції. Серіал Підпільна імперія онлайн 1, 2, 3, 4, 5 сезон дивитися на інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Підпільна імперія онлайн всі сезони


загрузка...