Піаніст

Піаніст онлайн

Піаніст

Назва: Піаніст / The Pianist
Рік: 2002
Жанр: Драма
Режисер: Роман Поланскі
Актори: Едріан Броуді та ін.
Тривалість: 02:23:00

Короткий опис: Події військової драми розвиваються в окупованій німецькою армією Польщі. Головним героєм фільму є талановитий музикант – єврей Владислав Шпільман. Сюжет покаже жахливі картини про тяжке життя єврейського народу в ті часи. Фашисти зігнали всіх іудеїв в гетто. Не оминуло стороною загальне нещастя і Владислава Шпільмана: життя в дикому страху, холод, голод і постійні приниження. Запрошуємо дивитися фільм Піаніст онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет драматичної кінострічки режисера Романа Поланскі розповідає про життя видатного польського піаніста Владислава Шпільмана. Дії фільму відбуваються в часи Другої світової війни. З приходом нацистів для Польщі почалися найважчі і жахливі часи, які принесли тільки руйнування і смерть більшої частини єврейського населення країни. Їх переселяють у Варшавське гетто, де принижують і відкрито знущаються, примушуючи носити спеціальні пов’язки, а пізніше відправляють у концтабори на вірну, болісну смерть.

За допомогою друга, Владислав дивом встиг врятуватися від нацистів, які перегоняють народ на поїзд до концтабору. Життя в наполовину розваленого гетто холодною зимою, де практично немає людей, їжі та води швидко призводить до того, що Шпільман сильно захворів. Будучи абсолютно одним він як може намагається вижити, іноді знаходяться добрі люди, які впізнавши талановитого піаніста, намагаються йому допомогти хоч чимось, але це все тимчасво. Потім Владиславу знову доводиться ховатися. Доля зіштовхує його з молодим німцем, який впізнавши талановитого піаніста, приносить йому їжу і віддає свою шинель для зігріву. Фільм Піаніст онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Піаніст (2002) онлайн українською


загрузка...