Олдбой

Фільм Олдбой (2003) онлайн українською дивитися

Олдбой

Назва: Олдбой / Oldeuboi
Рік: 2003
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Пак Чхан-ук
Актори: Мін-сік Чой, Цзи-тай та ін.
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: На одному з дахів недавно побудованого будинку з’явився незвичайний, похмуро одягнений чоловік. Його обличчя спотворено гримасами, волосся розпатлане, на руках наколоті підозрілі знаки. Його девіантна поведінка насторожує – він боїться світла і не може вимовити навіть власне ім’я. Південнокорейський психологічний трилер знятий за сюжетом манги японських авторів Нобуаки Мінегісі і Гаронна Цутії. Фільм є другою частиною трилогії і вийшов в 2003 році після першої частини «Співчуття пану Помста». Заключна частина з’явилася в 2005 році кінофільм «Співчуття пані Помста». Запрошуємо дивитися фільм Олдбой онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Жорсткий психологічний трилер корейського режисера Пак Чхан Ука є другим фільмом із трилогії помсти. Дії фільму починаються в 1988 році. Звичайного бізнесмена О Дай-Су викрадають невідомі люди, коли той їхав додому на день народження дочки. О Дай-Су приходить у себе в невідомому місці, але незабаром розуміє, що знаходиться в камері приватної в’язниці. Він постійно задається питанням За що? Але не знаходячи відповіді, перемикається на фізичні вправи.

Єдиним джерелом інформації є телевізор. Через рік ув’язнення О Дай-Су дізнається з новин про вбивство своєї дружини і зникнення дочки, а головним підозрюваним вважають його. Ще 15 років він проводить в ув’язненні, після чого його звільняють таким же загадковим чином, як і викрали. Тоді О Дай-Су вирішує знайти своїх кривдників, які відібрали довгі роки його життя і помститися їм. Фільм Олдбой онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Олдбой (2003) онлайн українською


загрузка...