Охоронець

Охоронець онлайн

Охоронець

Назва: Охоронець / Yojimbo
Рік: 1961
Жанр: Драма, Бойовик
Режисер: Акіра Куросава
Актори: Тошіро Міфуне, Тацуя Накадаі, Йоко Цукаса та ін.
Тривалість: 01:51:00
Мова: Українська

Короткий опис: Японія, 1961 рік. У маленькому японському містечку, де за владу б’ються дві банди, приходить вільний воїн, ронін Кувабатаке Сандзюіро. Йому байдужі гроші. А забезпечити спокійний сон мирних громадян – справа честі. Запрошуємо на перегляд фільму “Охоронець” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет художнього фільму роповідає про невелике японське містечко, де два мафіозних клани тероризують місцевих жителів. Банди ніяк не можуть розібратися, хто сильніший і впливовіший, а страждають ні в чому невинні люди. Члени обох кланів кримінальні особи, що знаходяться в розшуку, тому жорстоке беззаконня, які вони несуть , їх мало хвилює. Одного разу, в місті з’являється самурай-незнайомець.

Сильний, розумний, хитрий і розважливий Кувабатаке Сандзюро давно є вільним воїном, він приходить туди, де його не чекають, але дуже потребують допомоги. Побачивши жорстоку обстановку, що панує в місті, жах і страх зацькованих людей, Кувабатаке розробляє план дій. Повільно, але впевнено він зіштовхує лобами дві банди, щоб вони знищили один одного. Фільм “Охоронець” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...