Охоронець

Охоронець онлайн

Охоронець

Назва: Охоронець / Yojimbo
Рік: 1961
Жанр: Драма, Бойовик
Режисер: Акіра Куросава
Актори: Тошіро Міфуне
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Японія, 1961 рік. У маленькому японському містечку, де за владу б’ються дві банди, приходить вільний воїн, ронін Кувабатаке Сандзюіро. Йому байдужі гроші. А забезпечити спокійний сон мирних громадян – справа честі. Головний герой своєю хитрістю, розважливістю і холоднокровністю майстерно перемагає дві банди, зіштовхуючи їх одна з одною. Запрошуємо дивитися фільм Охоронець онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет розповідає про невелике японське містечко, де два мафіозних клани тероризують місцевих жителів. Банди ніяк не можуть розібратися, хто сильніший і впливовіший, а страждають ні в чому невинні люди. Члени обох кланів кримінальні особи, що знаходяться в розшуку, тому жорстоке беззаконня, які вони несуть, їх мало хвилює. Одного разу в місті з’являється самурай-незнайомець.

Сильний, розумний, хитрий і розважливий Кувабатаке Сандзюро давно є вільним воїном, він приходить туди, де на нього не чекають, але дуже потребують його допомоги. Побачивши жорстоку обстановку, що панує в місті, жах і страх зацькованих людей, Кувабатаке розробляє план дій. Повільно, але впевнено він зіштовхує лобами дві банди, щоб вони знищили одна одну. Фільм Охоронець онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Охоронець (1961) онлайн українською


загрузка...