Обдарована

Фільм Обдарована (2017) онлайн дивитися українською

Обдарована

Назва: Обдарована / Gifted
Рік: 2017
Жанр: Драма
Режисер: Марк Вебб
Актори: Кріс Еванс, Маккенна Грейс, Єнні Слейт
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Фільм «Обдарована» розповідає про те, як молодий і самотній чоловік із Флориди на ім’я Френк Адлер займається вихованням дівчинки Мері – доньки його загиблої сестри. Френк щосили намагається, щоб у його племінниці було нормальне дитинство, допомагаючи їй пережити смерть матері. Однак Мері виявляється обдарованою дівчинкою, оскільки вже у 7 років у неї виявляються неймовірні математичні здібності.

Шкільна вчителька Мері пропонує Френку більше часу приділяти здібностям дівчинки, у той час як сам він вважає інакше. Незабаром на порозі будинку Френка з’являється його грізна мати Евелін, яка планує позбавити його права опікунства, використавши можливості Мері в своїх цілях. Запрошуємо дивитися фільм Обдарована онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У невеликому містечку на узбережжі штату Флорида живе молодий хлопець Френк Адлер разом зі своєю семирічною племінницею Мері. У нещасної дівчинки недавно померла мати і єдиним, хто виявився поряд, опинився її дядько. Френк все робить для своєї маленької племінниці. Іноді чоловікові допомагає його подруга Роберта.

Коли Мері пішла до школи все кардинальним чином змінилося. Перша шкільна вчителька Бонні помітила, що в крихітки феноменальні здібності до математики. Тільки тоді в школі дізналися, що Френк не є її батьком. Педагоги звертаються до органів опіки.

Про це дізнається бабуся дівчинки і мати Френка, Евелін. Дізнавшись про здібності внучки, вона вирішує забрати її у свого сина. На думку жінки, дитина повинна ходити до спеціалізованої школи, щоб розвинути свій талант. Френк дуже прив’язаний до Мері і не хоче погоджуватися на таку пропозицію. Документи подаються до суду, який повинен вирішити долю опікунства. Зрозуміло, що неодруженому чоловікові виграти судову тяганину практично немає шансів, але розлучатися з Мері він не хоче. Фільм Обдарована онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Обдарована (2017) онлайн українською


загрузка...