Новий кінотеатр “Парадізо”

Новий кінотеатр "Парадізо" онлайн

Новий кінотеатр “Парадізо”

Назва: Новий кінотеатр “Парадізо” / Nuovo Cinema Paradiso
Рік: 1988
Жанр: Драма
Режисер: Джузеппе Торнаторе
Актори: Сальваторе Кашо, Філіпп Нуаре та ін.
Тривалість: 02:54:00

Короткий опис: Ця кінострічка – це розповідь про світлі дні, коли в чарівному світі на ім’я кіно ніхто не знав про “кризу італійського кінематографа”. Фільм складається з трьох частин, і у першій Сальваторе, сицилійський хлопчисько, потайки проникає в кінотеатр. Він дружить з Альфредо, сільським кіномеханіком, який озвучує діалоги акторів і обожнює свою роботу. У другій частині Сальваторе підріс і закохується в недоступну йому дочку банкіра, чарівну дівчину, і ця любов повертається до нього, коли він стає дорослим – в третій частини фільму. Ставши знаменитим кінорежисером, Сальваторе приїжджає на Сицилію, щоб проводити Альфредо в останню путь. Тут його чекає найбажаніша зустріч. Запрошуємо дивитися “Новий кінотеатр Парадізо” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм розповідає про щасливі дні, про спогади про минуле, про юнацькі мрії та перше кохання. У центрі фільму – сицилійський хлопчисько Сальваторе, який в ранньому дитинстві закохався в кінематограф. У невеликому містечку на Сицилії, у післявоєнний час були відсутні будь-які розваги і жителі з величезною радістю відвідували єдиний кінотеатр в місті Парадізо. Туди ж відправлявся маленький Сальваторе, намагаючись не пропустити жодного фільму.

З часом у нього зав’язується дружба з кіномеханіком Альфредо, який замінив хлопчикові батька, що загинув на війні. Хлопчисько Сальваторе полюбив Альфредо, він став для нього рідною і близькою людиною, а подорослішавши, він почав відчувати дуже сильні почуття до красивої дівчини Елен. Через роки, Сальваторе стане відомим режисером, а новина про смерть Альфредо пробудить у ньому всі дитячі та юнацькі спогади, тісно пов’язані зі світом кіно, з кінотеатром Парадізо і маленьким містечком на Сицилії. Фільм Новий кінотеатр Парадізо онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Новий кінотеатр “Парадізо” (1988) онлайн українською


загрузка...