Новий кінотеатр “Парадізо”

Новий кінотеатр "Парадізо" онлайн

Новий кінотеатр “Парадізо”

Назва: Новий кінотеатр “Парадізо” / Nuovo Cinema Paradiso
Рік: 1988
Жанр: Драма
Режисер: Джузеппе Торнаторе
Актори: Сальваторе Кашо, Філіпп Нуаре та ін.
Тривалість: 02:54:00
Мова: Українська

Короткий опис: Ця кінострічка – це розповідь про світлі дні, коли в чарівному світі на ім’я кіно ніхто не знав про “кризу італійського кінематографа”. Фільм складається з трьох частин, і у першій Сальваторе, сицилійський хлопчисько, потайки проникає в кінотеатр. Він дружить з Альфредо, сільським кіномеханіком, який озвучує діалоги акторів і обожнює свою роботу. У другій частині Сальваторе підріс і закохується в недоступну йому дочку банкіра, чарівну дівчину, і ця любов повертається до нього, коли він стає дорослим – в третій частини фільму. Ставши знаменитим кінорежисером, Сальваторе приїжджає на Сицилію, щоб проводити Альфредо в останню путь. Тут його чекає найбажаніша зустріч. Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму “Новий кінотеатр Парадізо” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Художній фільм розповідає про щасливі дні, про спогади про минуле, про юнацькі мрії та перше кохання. У центрі фільму – сицилійський хлопчисько Сальваторе, який в ранньому дитинстві закохався в кінематограф. У невеликому містечку на Сицилії, у післявоєнний час були відсутні будь-які розваги і жителі з величезною радістю відвідували єдиний кінотеатр в місті Парадізо. Туди ж відправлявся маленький Сальваторе, намагаючись не пропустити жодного фільму.

З часом у нього зав’язується дружба з кіномеханіком Альфредо, який замінив хлопчикові батька, що загинув на війні. Хлопчисько Сальваторе полюбив Альфредо, він став для нього рідною і близькою людиною, а подорослішавши, він почав відчувати дуже сильні почуття до красивої дівчини Елен. Через роки, Сальваторе стане відомим режисером, а новина про смерть Альфредо пробудить у ньому всі дитячі та юнацькі спогади, тісно пов’язані зі світом кіно, з кінотеатром Парадізо і маленьким містечком на Сицилії. Фільм “Новий кінотеатр Парадізо” онлайн можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...