Новітні часи

Новітні часи онлайн

Новітні часи

Назва: Новітні часи / Modern Times
Рік: 1936
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Чарлі Чаплін
Актори: Чарлі Чаплін, Палет Годард та ін.
Тривалість: 01:23:00
Мова: Німа

Короткий опис: Фільм дуже емоційно у притаманній Чапліну комічної манері оповідає про бунт маленької людини проти перекосів нової машинної цивілізації. Герой фільму прагне не стати «маленьким гвинтиком » у бездушною машині сучасного життя. Він наполегливо бореться з всесиллям поліцейських  тупістю новоявлених багатіїв і бездушністю бюрократів ери конвеєрного виробництва. Запрошуємо на перегляд фільму “Новітні часи” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Комедійна мелодрама останнім німим фільмом видатного режисера і актора Чарльза Чапліна і продовжує розповідати про пригоди маленького Бродяги. Велика депресія триває, але темп життя у великих містах стрімко зростає, прогрес не стоїть на місці і невблаганно змінює все навколо. Разом з сотнями людей Бродяга працює простим робітником на великому індустріальному заводі, де протягом цілого дня виконує монотонну роботу – закручує гайки.

Однак начальник конвеєрного виробництва не задоволений роботою підлеглих і постійно підганяє їх, збільшуючи швидкість руху конвеєра. Намагаючись встигнути виконати свою роботу Бродяга вичерпує свої людські можливості і божеволіє. Після виходу з психіатричної лікарні його чекають нові, захопливі, небезпечні, а також романтичні пригоди. Життя підносить Бродязі безліч сюрпризів, як приємних, так і не дуже, але він сміливо йде назустріч майбутньому і нічого не боїться. Фільм “Нові часи” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...