Нова різдвяна казка

Нова різдвяна казка онлайн

Нова різдвяна казка

Назва: Нова різдвяна казка / Скнара / Scrooged
Рік: 1988
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Річард Доннер
Актори: Білл Мюррей, Карен Аллен
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Люди, які здатні любити і мріяти, на Різдво сподіваються на виконання своїх найсвітліших бажань. Повна їхня протилежність – герой фільму «Скнара» – магнат Френк Крос.

Більш черствого і зацикленого на своїх грошах людини природа ще не створювала, і, щоб вплинути на цю натуру, на Різдво до Френка, замість добрих духів, приходять троє “вихователів” – привид минулого, привид сьогодення і зловісний посланник майбутнього. Запрошуємо дивитися Нова різдвяна казка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Скоро святкове Різдво. Але це сімейне казкове свято ніяк не хвилює невиправного циніка, телебоса Френка Кроса. Він досить багатий, надзвичайно успішний у своїй роботі, надмірно впевнений в собі і практично байдужий до будь-чого, що не пов’язано з його грошима.Будучи власником власного каналу на ТБ, він безжалісний до оточуючих, ніколи не здатний співчувати чужому нещастю і має чорно-вугільне, малозрозуміле звичайним людям, почуття гумору. Френку вже не допоможе ніякий звичайний підхід, щоб розкрити йому справжні цінності людського існування, і для такої справи потрібно підключити вже особливі сили.

У саму різдвяну ніч спробують знайти в його душі хоч трохи людського три привиди: привид минулого в образі забавного таксиста з Пекла, сучасного вигляду Фея без особливих комплексів, яка володіє бойовим мистецтвом, і небагатослівний тип у вигляді Смерті в темному плащі. Побачивши свій майбутній похорон, на якому не буде нікого, головний герой почне замислюватися, а чи так потрібно робити все в житті, як він це робить. Фільм Нова різдвяна казка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Нова різдвяна казка / Скнара (1988) онлайн українською


загрузка...