Ной

Ной постер

Ной

Назва: Ной / Noah
Рік: 2014
Жанр: Фентезі, Драма, Пригоди
Режисер: Даррен Аронофскі
Актори: Рассел Кроу, Емма Вотсон, Логан Лерман, Дженніфер Коннеллі, Ентоні Гопкінс, Кевін Дюран
Тривалість: 02:18:00
Мова: Українська

Короткий опис: Адаптація знаменитої біблійної легенди про Ноєвий ковчег. У світі, ураженому людським гріхом, Ной отримує від Бога звістку: він повинен побудувати ковчег. На ньому герою кінокартини має врятувати не тільки свою сім’ю, а й інші божі створіння, взявши по парі кожного. Епічна, захоплююча історія, покликана продемонструвати головне – те, що здавалося кінцем усього, може виявитися початком чогось нового. Запрошуємо на перегляд “Ной” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Багато років тому люди почали своє існування на нашій планеті. З кожним новим днем народ втрачає віру в Бога, душі пожираються низинними почуттями, яким може піддатися людина. І тоді творець вибрав одну людину і зробив його пророком, звали його Ной. Щоночі йому приходили жахливі видіння неминучого апокаліпсису, він намагався попередити людей, але був відкинутий і засуджений.

І ось з черговим видінням Ной вирішує врятувати небагатьох, щоб дати шанс людству спокутувати свою провину перед Богом і заплатити за помилки. Головний герой починає будівництво великого морського ковчега, головною його умовою – це зібрати якомога більше видів істот, що мешкають на землі. Недоброзичливці помічають і починають сприймати пророка більш уважно ніж на початку, їм починає не подобається можливий результат їхнього діяння. Фільм “Ной” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 3  1
 


загрузка...