Незламна

Незламна постер

Незламна

Назва: Незламна / Битва за Севастополь
Рік: 2015
Жанр: Воєнний, Драма
Режисер: Сергій Мокрицький
Актори: Юлія Пересільд, Євген Циганов, Джоан Блекхіте
Тривалість: 01:58:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Фільм Сергія Мокрицького «Незламна» розповідає про те, як можна зберегти любов під нескінченними кулями ворогів, подружитися з Елеонорою Рузвельт, виступити на конференції в США і вплинути на результат Другої світової війни. З усім цим доведеться впоратися тендітній жінці.

Кінострічка базується на реальній історії життя Людмили Павличенко, жінки-снайпера, яку вважають легендою. Солдати йшли в бій з її ім’ям на вустах, а вороги влаштовували на неї справжнє полювання. На полі битв вона бачила страждання і смерть, але найстрашнішим випробуванням для неї була любов, яку хотіла відібрати у неї війна. Запрошуємо на перегляд фільму Незламна онлайн безкоштовно на КіноНаХаті.

Повний опис
Друга Світова Війна торкнулася кожного. Усі чоловіки йшли на фронт, захищати свою Батьківщину. Навіть деякі жінки рвалися на війну. І серед таких відважних жінок була Павличенко Людмила.

На фронті дівчина провчилася на снайпера. Людмила без жалю вбивала німців із гвинтівки і йшла тільки вперед на ворога. Для більшості солдатів вона була справжньою подругою, для інших була прекрасним прикладом. І всі йшли на смертельний бій з її ім’ям на вустах, а вороги полювали за нею. На війні жінка зіткнулася з нескінченним болем, стражданням і смертю. Вона все стійко переносила.

Але, як і для будь-якої жінки, головним випробуванням для Людмили було кохання, яке так легко може забрати жахлива війна. Як тендітна жінка впорається з усіма випробування? Фільм Незламна онлайн українською можна дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 


Скачати фільм Незламна українською: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)


загрузка...