Незламна

Незламна постер

Незламна

Назва: Незламна / Битва за Севастополь
Рік: 2015
Жанр: Воєнний, Драма
Режисер: Сергій Мокрицький
Актори: Юлія Пересільд, Євген Циганов, Джоан Блекхіте
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Фільм Сергія Мокрицького «Незламна» розповідає про те, як можна зберегти любов під нескінченними кулями ворогів, подружитися з Елеонорою Рузвельт, виступити на конференції в США і вплинути на результат Другої світової війни. З усім цим доведеться впоратися тендітній жінці.

Кінострічка базується на реальній історії життя Людмили Павличенко, жінки-снайпера, яку вважають легендою. Солдати йшли в бій з її ім’ям на вустах, а вороги влаштовували на неї справжнє полювання. На полі битв вона бачила страждання і смерть, але найстрашнішим випробуванням для неї була любов, яку хотіла відібрати у неї війна. Запрошуємо дивитися фільм Незламна онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Друга Світова Війна торкнулася кожного. Усі чоловіки йшли на фронт, захищати свою Батьківщину. Навіть деякі жінки рвалися на війну. І серед таких відважних жінок була Павличенко Людмила.

На фронті дівчина провчилася на снайпера. Людмила без жалю вбивала німців із гвинтівки і йшла тільки вперед на ворога. Для більшості солдатів вона була справжньою подругою, для інших була прекрасним прикладом. І всі йшли на смертельний бій з її ім’ям на вустах, а вороги полювали за нею. На війні жінка зіткнулася з нескінченним болем, стражданням і смертю. Вона все стійко переносила.

Але, як і для будь-якої жінки, головним випробуванням для Людмили було кохання, яке так легко може забрати жахлива війна. Як тендітна жінка впорається з усіма випробування? Фільм Незламна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Незламна (2015) онлайн дивитися українською


загрузка...