Невидима сторона

Фільм Невидима сторона (2009) онлайн дивитися українською

Невидима сторона

Назва: Невидима сторона / The Blind Side
Рік: 2009
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Джон Лі Генкок
Актори: Сандра Баллок, Тім МакҐроу
Тривалість: 02:09:00

Опис: Фільм «Невидима сторона» – заснована на реальних подіях спортивна драма. Майкл Ор – один із багатьох чорношкірих хлопчин з околиці, якому нічого доброго в житті не світить. Його мати час від часу позбавляють опіки, вона насилу пам’ятає його батька, у їхньому будинку навіть немає нормального ліжка для ночівлі.

За протекцією батька свого друга Великий Майк, як звуть його всі навколо за високий зріст і міцну статура, потрапляє в престижну школу, хоча навчання йому не дається. Не дивлячись на кримінальну обстановку в районі, де він виріс, Майк не опустився до рівня більшості, він порядний і добрий з усіма.

Обставини змушують Майкла жити в спортзалі. Це помічає сім’я Туї. Шон Туї раніше був відомим спортсменом, а тепер володіє мережею ресторанів, тому він, його дружина Лі Енн і двоє дітей добре забезпечені. Вони забирають Майкла до себе і починають допомагати йому з навчанням і подоланням своєї скромності, щоб хлопець розкрив свій потенціал спортсмена. Під час титрів показані кадри з сімейної хроніки прототипів головних героїв, у тому числі і драфт, на якому Майкл Ор стає гравцем професійної команди. Фільм Невидима сторона онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Невидима сторона (2009) онлайн українською


загрузка...