Нескорений

Нескорений постер

Нескорений

Назва: Нескорений / Unbroken
Рік: 2014
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Анджеліна Джолі
Актори: Джек О’Коннелл, Джай Кортні та ін.
Тривалість: 02:17:00

Короткий опис: Режисерська робота Анджеліни Джолі. В основі байопіку лежить книга Лаури Гілленбранд. Фільм розповідає про справжні події з життя американця Луї Замперіні, спортсмена, бігуна на довгі дистанції, який брав участь в Олімпіаді-1936, що проводилася в нацистській Німеччині.

У Другу світову війну Замперіні служив у складі ВПС США, і в 1943 році літак, на борту якого він перебував, був збитий над Тихим океаном. Понад сорок днів Замперіні і його товариші дрейфували океаном на рятувальних плотах, доки, ледь живі, не потрапили до японців в полон. Але це був аж ніяк не порятунок, а початок нових, ще більш страшних випробувань. Запрошуємо дивитися Нескорений онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжетна лінія розгортається навколо американського бігуна Луї Замперіні, який брав участь в Олімпійських іргах 1936 року в Берліні. Незважаючи на те, що Луї не перемiг в цьому змаганні, він здобув прихильність у самого Гітлера і той запросив його до себе в ложу. Після розмов з Гітлером передбачалося, що Луї візьме участь в наступних Олімпійських іграх, але почалася Друга Світова війна і він пішов на фронт.

Тим часом Америка почала вести бойові дії проти Японії через атаки на Перл-Харбор. Замперіні став одним з льотчиків ВПС США. Його літак збили і він потрапив у полон до японців. За час полону Луї довелося пройти багато випробувань і тортур. Фільм Нескорений онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Нескорений (2014) онлайн українською дивитися


загрузка...