Народжений четвертого липня

Фільм Народжений четвертого липня (1989) онлайн дивитися українською

Народжений четвертого липня

Назва: Народжений четвертого липня / Born on the Fourth of July
Рік: 1989
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Олівер Стоун
Актори: Том Круз, Вільям Дефо
Тривалість: 02:24:00

Опис: В основу воєнного фільму «Народжений четвертого липня», знятого оскароносним режисером Олівером Стоуном покладено реальну історію військовослужбовця, який пройшов в’єтнамську війну і повернувся нікому не потрібним інвалідом.

Фільм від режисера, який пізнав усі кола пекла у В’єтнамі, зобов’язаний бути не простим, викликати бурю змішаних емоцій, залишаючи після себе важкі питання. Блискуча гра Тома Круза, відзначена Золотим глобусом за кращу чоловічу роль, прекрасно показала психологічну драму героя, який йшов на війну затятим патріотом, готовим померти за ідеали своєї Батьківщини. Але реальність змусила усвідомити всю нікчемність війни, створивши ветерана-інваліда, противника в’єтнамського конфлікту.

Відмінна режисерська робота Олівера Стоуна, удостоєна «Оскара», змушує переживати спірні почуття. З одного боку, шкода молодого хлопця, якому зламали життя, зробивши калікою, а з іншого – викликає радість від покарання вбивці безневинних громадян у чужій країні. Усі це разом робить кінороботу одним із воєнних шедеврів американського кіномистецтва. Фільм Народжений четвертого липня онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Народжений четвертого липня (1989) онлайн українською


загрузка...