Найдовший день

Найдовший день онлайн українською дивитися постер

Найдовший день

Назва: Найдовший день / The Longest Day
Рік: 1962
Жанр: Драма, Воєнний, Історичний
Режисер: Кен Енакін та ін.
Актори: Джон Вейн, Роберт Мітчем, Річард Бертон, Шон Коннері та ін.
Тривалість: 02:58:00

Короткий опис: Фільм «Найдовший день» розповідає про грандіозну висадку в Нормандії 6 червня 1944 року 5000 суден союзників. Ці судна були зосереджені біля берегів Британських островів. Рано вранці вони перетнули Ла-Манш і почали висаджувати військові сили на береги Нормандії. Цей день був одним із найдовших як для німців, так і для союзників.

Розмах фільму був для свого часу неймовірним. У зйомках взяли участь тисячі статистів. Консультантами були безпосередні учасники тих подій. А ролі виконували зіркові артисти. Запрошуємо дивитися Найдовший день онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Цей фільм логічно розділений на три взаємопов’язані частини. У першій частині розповідається про підготовку союзних військ до висадки, а також очікуванням солдатами моменту, коли поліпшаться погодні умови, щоб почався запланований маневр. У другій частині фільму показується військова операція з переміщення величезного числа солдатів через Ла-Манш, а також попередньої висадки командос і парашутистів у тил противника. Третя частина показує екранізацію військової операції зі штурму пляжів Нормандії.

Усі вказані події навмисне переплітаються з діями в стані німецьких військ. Особливо яскравим є доповідь німецького офіцера, у якій він повідомляє, що розвідувальні дані про кількість кораблів у союзних військ виявилися помилковими і вже біля берегів знаходиться кілька тисяч військових судів. Фільм Найдовший день онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Найдовший день (1962) онлайн українською


загрузка...