На голці 2

Фільм На голці 2 (2017) онлайн дивитися українською

На голці 2

Назва: На голці 2 / T2: Trainspotting
Рік: 2017
Жанр: Драма
Режисер: Денні Бойл
Актори: Юен МакҐреґор, Роберт Карлайл, Джонні Лі Міллер
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Кримінальна драма, що є прямим продовженням подій фільму «На голці». Друга частина цієї історії, як і перша, заснована на творі прозаїка Ірвіна Велша, тільки тепер це роман «Порно». Постановником картини став Денні Бойл, а до образів своїх персонажів повернулися виконавці головних ролей.

Через багато років шляхи головних героїв перетинаються. Вони стали набагато старшими, багато пережили, але, як і раніше, не проти ризикнути і випробувати щось нове. І якщо раніше складності в їхньому житті були пов’язані з наркотиками, то тепер вони знаходять для себе нові проблеми, встряючи в порнобізнес. Запрошуємо дивитися На голці 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Спочатку була можливість … потім була зрада. Минуло двадцять років. Багато що змінилося, але також багато що залишилося незмінним. Марк Рентон (Юен МакҐреґор) повертається в єдине місце, яке може називати рідним будинком. Вони вже чекають на нього: Качан, Кайфолом і Беґбі. Чекають на нього й інші старі друзі: скорбота, втрата, радість, помста, ненависть, дружба, любов, туга, страх, жаль, діаморфін, саморуйнування і смертельна небезпека. Вони всі вишикувалися у чергу, щоб вітати його, готові приєднатися до танцю.

Через двадцять років після виходу культового фільму Денні Бойл повертає на великий екран улюблених героїв. Друга частина розповідає про нові пригоди четвірки друзів, які тепер намагаються заробити на порнобізнесі. Сценарій стрічки заснований на романі «Порно» Ірвіна Велша – продовження оригінального роману, який ліг в основу попередньої картини. Фільм На голці 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

На голці 2 (2017) онлайн українською


загрузка...