Мисливці за скарбами

Мисливці за скарбами постер

Мисливці за скарбами

Назва: Мисливці за скарбами / The Monuments Men
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Драма, Комедія
Режисер: Джордж Клуні
Актори: Метт Деймон, Кейт Бланшетт, Джордж Клуні, Білл Мюррей, Жан Дюжарден та ін.
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: У той час як Адольф Гітлер намагається завоювати світ, його армії розкрадають культурні скарби Європи. Солдати фюрера прибирають до рук художні шедеври, які згодом планується знищити. Щоб запобігти культурній катастрофі, американським урядом створено групу експертів, до завдань якої входить розшукувати і рятувати вкрадені твори мистецтва. Цим героям доводиться дуже непросто. У тилу ворога, часто без зброї і будь-якої допомоги, вони беруть участь в гонці з часом і, ризикуючи життям, запобігають знищенню тисячолітньої культури. Запрошуємо дивитися Мисливці за скарбами онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Друга світова війна пронеслася по землі як руйнівний ураган. Тому багато творів мистецтва і пам’ятники архітектури були нещадно зруйновані або назавжди втрачені. А ті, що збереглися, не так-то просто відшукати. Саме цим і займуться головні герої картини: вони – група ентузіастів, готових всіма силами боротися за збереження для майбутніх поколінь цінних творів мистецтва. Адольф Гітлер наганяв жах на жителів усієї земної кулі. У війну, яку він розв’язав, було залучено мало не всі країни світу.

Одним з першочергових завдань було знищення інших націй і їхньої культурної спадщини. Тому за його наказом все найцінніше і значуще з інших країн знищувалося або вивозилося на батьківщину фюрера. Уряди США і Великобританії вирішують об’єднати свої зусилля, щоб повернути твори мистецтва, яких позбулися країни під час війни. Для цього обирають найбільш досвідчених мистецтвознавців, яким доведеться відшукати те, що розграбували загарбники. Фільм Мисливці за скарбами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мисливці за скарбами (2014) онлайн українською


загрузка...