Мисливець на лисиць

Мисливець на лисиць постер

Мисливець на лисиць

Назва: Мисливець на лисиць / Foxcatcher
Рік: 2014
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Беннетт Міллер
Актори: Стів Карел, Ченнінг Татум, Марк Руффало та ін.
Тривалість: 02:14:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм розповість історію Джона Дюпона, американського мультимільйонера та члена відомої родини Дюпон, що заснувала знамениту хімічну компанію. Кінострічка заснована на реальних подіях, що відбувалися в 1996 році, коли мільйонер, який організував на території свого маєтку комплекс для тренувань борців, вбив свого друга і Олімпійського чемпіона з боротьби Дейва Шульца. Зачинившись після події в будинку, він дві доби вів переговори з поліцією. Запрошуємо на перегляд Мисливець на лисиць онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Джон Дюпон – спадкоємець величезних статків і хімічної корпорації, щорічний дохід якої складає цифри з пристойною кількістю нулів. Але в житті Джона є одне захоплення – це любов до спортивної боротьби. Мільйонер перетворив своє захоплення на якусь параною, облаштувавши у власному особняку тренувальну базу для спортсменів з усім необхідним спорядженням і повноцінними будинками для сімей атлетів.

Джон створив непереможну команду борців, зіркою якої став Дейв Шульц. Але одного разу, в стані помутніння розуму містер Дюпон застрелив Дейва. А причиною несподіваної хвороби, яка плавно переросла в одержимість, стали наркотичні речовини. Джон намагався «прикрити» ними свою розбурхану шизофренію. Чи вдасться поліцейським заспокоїти мільйонера? Фільм Мисливець на лисиць онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 


загрузка...